Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a jövendőbelim! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a jövendőbelim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nah jó csak járni készülünk, nem házasodni, de hívott egy buliba, én nem mentem, és mondta, hogy smárolt egy csajjal. Ez nekem baromi rosszul esik, tudom buli buli, de...hogy tehette? Ahh kiábrándultam belőle, pedig nagy reményeket fűztem a kapcsolatunkhoz. Mondjam neki, hogy már nem kérek belőle, vagy nézzem el neki?
2010. júl. 4. 13:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha kiábrándultál belőle,akkor mit akarsz még?
2010. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
szerintetek súlyos vagy felnagyítom?rosszul esett...
2010. júl. 4. 13:44
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Mióta vagytok együtt?Vagy mit takar az, h járni készültök?:D:D beszéld meg vele, h miért csinálta
2010. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
hát ismerjük egymást elég rég óta, régebben jártunk, aztán szakítottunk, aztán most azt mondta meg tetszek neki és össze akar jönni velem, erre ma a képembe vágja, hogy tegnap smárolt meg még ki tudja mit csinált egy csajjal! Hát kössz!
2010. júl. 4. 13:46
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a francba és örülj neki h még idejében kiderült róla, h képelen uralkodni a vágyain. ha tényleg téegd akarna akkor nem smárolna mással, hát kell neked ilyen pasi? jobbat érdemelsz!!
2010. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

szerintem simán túlléphetsz rajta

és simán járhatsz vele

mert az elején vagytok.

és nagyon nagy kincs, hogy elmondta

az aljas, szemét pasiktól nem tudtad volna meg

becsülni kell az ilyen srácot, akinek van lelkiismerete!

2010. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

sztem hagyd a fenébe

gondolkozz kicsit, kamugép a gyerek... de ezt sztem te már levágtad az első járásotok után

az ember pedig nem változik, vagy csak nagyon kis mértékben

gondolom volt valami indok hogy szakítottatok... ez a második járás pedig nem indulna a legjobban

ha összejössz vele 70%-ig biztos vagyok benne, hogy 2 hónapon belül megcsal

úgyhogy jól gondold meg.... de te ismered a gyereket igazán

2010. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
egyébként pedig jól tetted hogy nem mentél a buliba.. nem kell egyből ugrándozni a kiscsávónak
2010. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentél vele buliba igy jártál!
2010. júl. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez NEM a jövendőbelid hanem az exed. Lépj tovább te is! Ő már megtette.
2010. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!