Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a jövendőbelim! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a jövendőbelim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nah jó csak járni készülünk, nem házasodni, de hívott egy buliba, én nem mentem, és mondta, hogy smárolt egy csajjal. Ez nekem baromi rosszul esik, tudom buli buli, de...hogy tehette? Ahh kiábrándultam belőle, pedig nagy reményeket fűztem a kapcsolatunkhoz. Mondjam neki, hogy már nem kérek belőle, vagy nézzem el neki?
2010. júl. 4. 13:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
De tegnapelőtt játszottunk kérdezz-feleleket :P:D msnen, és mondta, hogy nagyon jól érzi magát velem, és hogy különleges, meg ilyenek...ez csak kamu?
2010. júl. 7. 12:36
 12/23 anonim válasza:
Hagyd a fenébe, ha most megtette, később is meg fogja tenni, amikor már együtt lennétek, és akkor még rosszabbul esne...
2010. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Hat errol annyit, hogy ha mar megcsalt akkor nincs ra garancia h nemfog kovetkezokor is megcsalni marmint amikor mar jarni fogtok. oke tok rendes s edi h elmodnta enis pont igyjartam de meg mindig ott allunk h azt a csajt b****a s mi meg ismerkedunk mert nekem nemment el az eszem h lefekudjek vele.
2010. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Megcsalt / jövendőbelim / Nah jó csak járni készülünk / régebben jártunk, aztán szakítottunk"

Nem a srác kamuzik, hanem te hazudsz saját magadnak (vagy nekünk)

Azt sem tudod mi van köztetek, szállj le egy kicsit a földre, mert ezek így eléggé csapongó ábrándok némi (nosztalgikus?) msn-ezés után az ex-szel már jövendőbelit emlegetni.

Ha jól értem egyelőre csak felmerült a lehetősége hogy megpróbáljátok felmelegíteni a rég kihűlt kapcsolatotokat. Tisztázd le magadban hogy ezt (és csak ezt, nem ilyen elszállt házassági terveket) egyáltalán tényleg akarod-e, és ha biztos, akkor NE UTASÍTSD VISSZA!

2010. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, te elég nagy id.óta vagy! Ha észrevetted senki sem csinált nagy ügyet a 'jövendőbeli' kifejezésből, mert ezt csak azért írtam úgy, hogy érdekesebbnek tűnjön a kérdés. Mert mond, te elolvastad volna, ha azt írtam volna oda, hogy megcslat a pasim?? Szóval nem tervezgetek vele házasságot nyugi!
2010. júl. 7. 13:17
 16/23 anonim ***** válasza:

"Megcsalt / Nah jó csak járni készülünk / régebben jártunk, aztán szakítottunk"

Nem a srác kamuzik, hanem te hazudsz saját magadnak (vagy nekünk)

Azt sem tudod mi van köztetek, szállj le egy kicsit a földre, mert ezek így eléggé csapongó ábrándok némi (nosztalgikus?) msn-ezés után az ex-szel már járni készülést emlegetni.

Ha jól értem egyelőre csak felmerült a lehetősége hogy megpróbáljátok felmelegíteni a rég kihűlt kapcsolatotokat. Tisztázd le magadban hogy ezt (és csak ezt, nem ilyen elszállt nagy reményeket) egyáltalán tényleg akarod-e, és ha biztos, akkor NE UTASÍTSD VISSZA!

2010. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Lehet itt szó megcsalásról egyáltalán, ha még csak nem is jártatok? Mondta neked, hogy járni akar veled? ha csak egy buliba kaptál meghívást, az még nem biztos, hogy reményekre ad okot. Szerintem hagyd, hadd csináljon, amit akar, ne kapálózz utána és ne féltékenykedj, főleg ha még nem is vagytok olyan viszonyban.
2010. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

sajnos el kell keseritselek.

aki megtette egyszer megteszi többször is.

viszont nem lehet hogy csak azért mondta ezt a smárolós dolgot hogy megbánd hogy nem mentél el vele a bulira?

ezt azért érdemes lenne tudni, de ha ilyeneket mond akkor nem komoly a pasid. nem mondom hogy hagyd el, ha szereted maradj vele, de úgyis csak te szivod meg mert őt nem fogja meghatni.

sok sikert.

2010. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
13:56 Köszi szépen a segítséget!
2010. júl. 7. 14:24
 20/23 anonim ***** válasza:
nincs mit. remélem tudsz majd ésszel gondolkodni és félretenni az érzelmeket.
2010. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!