Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek milyen érzés, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen érzés, ha az exét új párral látjátok?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve túl vagyunk a szakításon, és még mindig rossz érzés látni őket, egyszerűen nem tudom helyre tenni, h eddig engem szeretett így, most meg mást. Pedig azóta volt kapcsolatom és az nem volt nekem furi :)
2010. júl. 4. 11:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

előzőnek elég lenne ezt szerintem megírni sms-ben a feleségnek:

"tudom, hogy rossz voltam, sok fájdalmat okoztam, de haraggal és gyűlölettel csak magadnak ártassz, ha nem is jelentenek már semmit szavaim, azért szeretném, ha boldog lennél, engem és páromat elfelejtenél, csak és kizárólag a TE érdekedben, és köszönettel az eddigi évekért és szeretetért. még egyszer ne haragudj, de ami történt, megtörtént, ez ellen már nincs mit tenni. minden jót kívánok őszintén!"

és azért fontos, hogy sms-ben írd, mert különben nem gondolkozik el rajta

2010. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm mindenkinek! Ezzel én is egyetértek, de ne felejtsük el azt, hogy egy ilyen konfliktus mélyen búvó korábbi sérelmekből és bántalmakból ered.Többnyire olyanokból, amiket még akkor sem beszéltetek meg, amíg együtt voltatok. Ezekkel kell szembenéznetek mindketten és őszintén megbeszélni ezeket. Ez nagyon fontos lehet a későbbieket illetően. Olyan nincs, hogy mit mondjak neki hogy. Ehhez mindketten kelletek! Viszont ezek a nyílt és őszinte beszélgetések azok, amik egy még működő kapcsolatot igazán bensőségessé tesz. Írd meg privátban a történeted(őszintén)és ha tudok, akkor adok tanácsot! Bocsi ha egy kicsit zavaros.
2010. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ha valakivel valami nem működik a baráti kapcs sem lesz önzetlen

pl mi az exszel évekig a szakítás után barátok voltunk, segítettünk egymásnak lelkileg stb

mire évek múlva kiderült, hogy irígy, ha jó munkahelyem lett, elkezdett csúfolódni, gúnyolódni a párját rám uszította (velem tette féltékennyé) stb.

szóval két intelligens fél szükséges egy intelligens szakítás utáni kapcsolattartáshoz.

2010. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13:44-es vagyok. Sajnos mi rengeteget beszélgettünk egymással amíg tartott a dolog, de ezekből nem lett megoldás, mert alapvetően máshogy látjuk a dolgokat. Valahogy tudtam ezt tolerálni sok-sok évig, aztán egyszer csak jött valaki, akihez nem kellett tolerancia, mert olyan volt, amilyet álmodnék magamnak, és azóta is olyan. Nehéz az ilyet beszéddel, vagy akárhogy lerendezni, pláne ha rendszeresen találkozunk a gyerek miatt. Bocs, hogy idetolakodtam a kérdésemmel.
2010. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!