Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek milyen érzés, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen érzés, ha az exét új párral látjátok?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve túl vagyunk a szakításon, és még mindig rossz érzés látni őket, egyszerűen nem tudom helyre tenni, h eddig engem szeretett így, most meg mást. Pedig azóta volt kapcsolatom és az nem volt nekem furi :)
2010. júl. 4. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nagyon szörnyű érzés welem is wolt ilyen de visszakaptam akit akartam és soha többet nem engedem el :)

ha wolt kapcsolatod és jó wolt akkor hajrá keress új partnereket nézz körül itt a nyár pasizz be ;)

2010. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hoppá, kicsit hibás a kérdés...mondom, h volt azóta pasim, de attól függetlenül zavar, ha meglátom őket, és elképzelem, h miket mond neki, amiket eddig nekem..
2010. júl. 4. 11:40
 3/14 anonim ***** válasza:
előző, kérd meg h legyen egy találkátok mer beszélni szeretnél wele aztán mond el neki hogy ez téged zavar mert szereted és értesd wele hogy még mindig őt akarod.
2010. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem ez van, nem szeretem és nem akarom őt...sőt hozzá hasonlót sem, mert nagyon rossz oldalam erősödött meg mellette..ettől függetlenül rossz érzés. talán azért, mert másfél év után azért a csajért hagyott ott, és ez nekem nagyon fájt akkor, és a büszkeségemnek és az önbecsülésemnek azóta is..
2010. júl. 4. 11:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Az exemmel szétmentünk, de már van közös gyerek. Az exem utálja az én párom, de én nem utálom az exem pasiját és az exemet sem. Egyszer felhívtam, hogy találkozni akarok vele, hogy megbeszéljünk ezt-azt. Tisztességesen megbeszéltünk mindent és egyik napról a másikra egyre többször hívott. sörözni, dumálni dolgozni, meg hogy segítsek ebben-abban. Persze segítettem neki mindig, mert nem az alapján fogom megítélni, hogy kivel jár. 5 éve ismerem és azóta elég jó barátok vagyunk. Meg-megdumálunk dolgokat és megbízunk egymásban. Ha velem valami baj történne, akkor csak őt tudnám elképzelni, hogy a fiamat felnevelje. Rossz tanácsadó az előítéletesség....
2010. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

elöttem szóló rendes csávó vagy

ilyen fajtából kellene sok

2010. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
köcce. Egyébként annyira optimális a viszony, hogy voltunk együtt 4-en külföldön nyaralni, meg ha ők mennek valahova külföldre pl legutóbb 2 hétre mentek törökbe, akkor minden további nélkül kiveszek, annyi szabit, hogy ők is kipihenhessék magukat és én is lóghassak a fiammal. A gyerekelhelyezési per is csak egy bíróság előtti korrekt megállapodás volt. Nem sz@rtdobálni mentünk oda, hanem békében elválni és megegyezni.
2010. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én ha az exem meglátom a párjával, mindig az jut eszembe, hogy most az a lány van a helyemben, ő alszik a volt ágyamban, ő sminkel a volt tükrömben, ő bújuk ahhoz, akihez csak én bújtam

és most őt szívatja az ex, mert őt sem fogja elvenni x év múlva, és neki is elmegy az életéből jó pár év, és ő is idősen kell, hogy másik pasit keressen, és idősen kell, hogy szüljön.

mert az ex elmond nekem olyanokat, amit neki nem

pl, hogy ő csak van.

amiket én akkor nem tudtam, hogy én is "csak" vagyok. cél nélkül. mert ugye akkor házassággal hitegetett.

2010. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyébként én örülök, hogy boldognak látom, mert mellettem a végén már nem volt az és nem érdemel boldogtalanságot senki. Még az ex se. Persze lehet mondani bármit, de el kell fogadni, hogy nem vagyunk összeillők. A szép emlékeket nem szabad hadakozással tönkretenni ( azért mi is veszekedtünk eleget, meg hadakoztunk is egy kicsit), de nem éri meg.
2010. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez egy szuper sztori, szerencsés vagy. Szerinted hogy segíthetnék a feleségemnek, hogy ő is találjon egy nálam jobban hozzá illő pasit, akivel boldog lehetne, és nem engem, meg a barátnőmet próbálna erőből gyűlölni?
2010. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!