Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Konkrétan lefeküdt egy másik pasival rögtön miután találkoztak. Azt mondja, hogy még mindig szeret és én vagyok neki a mindene. Fogalmam sincs mit gondoljak, teljesen össze vagyok zavarodva, már az öngyilkosságot próbálgattam, nem bírom ki nélküle. Szerintetek szakítsak vele vagy mi legyen?
2010. júl. 3. 15:52
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Figyu minden csoda 3 napig tartszoval szereted na a hogy beleszeretél ugy majd elis mulik idövel inkább keres egy normáli lányt aki meg becsül vagy vágj visza neki más szoval egyenlits a számlán és maj meglátjuk hogy ö hogy érzi magát amugymeg lányt találsz ezret de ojat amejik nemcsal meg nekem volt egy barátnöm 1honapig szenvedet hogy járjak vele de hiba volt 3 napután megcsalt és utána mit hajtogatot hogy én vagyok neki a legfontosab és vagy utána még 1-évig szenvedet hogy ujbol jöjek ösze vele de de szerintem mindig elöre és sohase visza fele haladj én ennek köszön hetöen már 5-éve együt vagyok egy normális lányal na ezaz amit érdemes megbecsülni nemaz akimiat még nyugotan a fejedet lehajtanisem tudod nyugotan vagy te öröké ugyakarsz élni hogy mikor áll eléd azal hogy megin megcsalt rolunk fiukrol is asztszokták mondani hogy akki egyszer megtete az máskoris megfogja!Ja és megne probálj utána kapkodni iet találsz az elsö discoban is szarügy megértem én de nempiszká

l az hogy miért is tete azért mert kevésvagy vagy mer rádunt és keleletne ki a vér frisités vagycsak nagyon megkivánta ha eszt honanfogod megtudni megkérded és akkor ö nemfogneked hazudni megbiszhatsz e bene ugyanojan lesz e nemelé hogy csak szereted szépdolog de ha és szeret valakit akkor nem bántom meg inkáb ha eszt akkaro akkor elhagyom és keresek mást 23f(öngyilkopság kinek fájna neked vagy neki vagy a szüleidnek ha talán nincs is már más aki fontos lene neked ne hüjéskedj én még a kutyámat is töbre becsülöm az ijeneknél!(Én a hejedben gyüjteném a nyálam hogy leközel ha meglátom szemköz köpjem még hogy szeret nevetséges ha ö szeret akkor te micsinálsz utálod)

2010. júl. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
feküdj le az összes barátnőjével. biztos örülne neki
2010. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
15 éves, én voltam neki a második pasija.
2010. júl. 4. 23:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!