Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Konkrétan lefeküdt egy másik pasival rögtön miután találkoztak. Azt mondja, hogy még mindig szeret és én vagyok neki a mindene. Fogalmam sincs mit gondoljak, teljesen össze vagyok zavarodva, már az öngyilkosságot próbálgattam, nem bírom ki nélküle. Szerintetek szakítsak vele vagy mi legyen?
2010. júl. 3. 15:52
1 2 3 4
 11/33 Funktasztikus ***** válasza:
elötem hoszzászolonak megy a pont:D
2010. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Egyszer megtette, semmi se garantálja hogy nem teszi meg még egyszer. Dobd ki. Tudom hogy nagyon nehéz lesz, és sokáig fog tartani amíg elfelejted, de hidd el hogy jobban jársz ha megszabadulsz tőle.
2010. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:

Hello!

"ha a ló másodszor is megbotlik akkor azt le szokták cserélni."

2010. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Talán azért is hiányozna annyira, mert tudom, hogy nem lehetne már sosem barátnőm, ugyanis egy lúzer vagyok. Vele néha el is jártam szórakozni, de azelőtt semmi. Neki adtam a szüzességem, az első csókom, gyakorlatilag mindent. 16/F, kort még nem írtam.
2010. júl. 3. 16:10
 15/33 anonim ***** válasza:

15:59-es vagyok (igen megint :)


Kérdező. Csak van egy olyan ismerősöd, akivel tudsz ilyenekről beszélni, nem?... nem hiszem hogy nincs egy barátjellegű ismerősöd. Ha tényleg nincs akkor próbálj ki új dolgokat, amik segíthetnek ilyen embereken. Nem akarom magam égetni itt mert elég sokan mondanának ellent, de ha érdekel, küldj egy privát üzenetet és megpróbálok tanácsot adni :)

2010. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
akkor pláne tudok segíteni, én is korodbeli vagyok :)
2010. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Funktasztikus ***** válasza:
ha ö járt veled más mért ne járna?:D
2010. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
nem lesz ugyan az ha vissza mész hozzá hidd el... hagyd a francba...
2010. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már ember, ha 55 évesen mondanád azt hogy már soha többé nem lesz barátnőd, még az se lenne teljesen igaz, de basszus, még csak 16 vagy... Nekem 18 évesen volt először.
2010. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Ember, kelj fel! Mi az hogy nem lenne megint esélyed? Én is mindig ezt gondoltam, de most, hogy egy év alatt volt 6 barátnőm (és a 6.-al még most is együtt vagyok) már azért nincs meg bennem ez a félelem. Semmi értelme, ha már egyszer összejött összejön sokszor. Mégse hajt rám most is 200 lány, nem járok szórakozni, otthonülős típus vagyok, szóval felém se jönnek mostanság máshonnan a jelek, de nem is kell. Ha kell nekem valaki, majd próbálkozok valahogy, de jelenleg jól elvagyok a mostanival, akivel elég hosszútávra tervezek :) Ne add fel, fel a fejjel, és NE legyél papucs! Dobd ki azonnal, gondolkodás nélkül. Azután várj, meg lesz az eredménye. Ha tényleg szeret, könyörögni fog nagyon sokáig, így megbizonyosodhatsz róla talán. Ha nem, akkor jobb is úgy. Inkább legyél egyedül mint egy olyannal aki nem szeret.
2010. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!