Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Konkrétan lefeküdt egy másik pasival rögtön miután találkoztak. Azt mondja, hogy még mindig szeret és én vagyok neki a mindene. Fogalmam sincs mit gondoljak, teljesen össze vagyok zavarodva, már az öngyilkosságot próbálgattam, nem bírom ki nélküle. Szerintetek szakítsak vele vagy mi legyen?
2010. júl. 3. 15:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
ok, nagyon jó vagy Void, de ez a fiú eléggé megalázó eseten ment át és nem úgy veszem ki a szavaiból, hogy nagyon sok önbizalma lenne. Tudod nem mindenki ugyanolyan, a szakítást is mindenki másképp éli meg. Tanúsíts egy minimális tiszteletet iránta, mert nem lehetett sétagalopp ez az időszak... És ezt most nem ellenségességből mondom, komolyan nem!
2010. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

"Ha tényleg szeret, könyörögni fog nagyon sokáig, így megbizonyosodhatsz róla talán. "


Nem ez hülyeség. Nálunk a családban apám hét éven át könyörgött, majd anya visszafogadta. Két hét múlva megcsalta anyát...

2010. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
nem akarom hallani hogy milyen XY az apám, köszi. lehetőleg mellőzzétek a sértegetést. köszönöm.
2010. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Na ide figyelj, engem 3 hete dobott ki a barátnőm, egy másik srác miatt. Elhiheted hogy én is rendesen ki voltam készülve, se enni, se aludni nem tudtam, úgyhogy legyél olyan kedves és szállj le rólam.
2010. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
mivel ezt nem írtad meg eddig ezért nem én vagyok a hibás, szóval szerintem itt fejezzük be.
2010. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudom, milyen pocsékul vagy. Engem a párom 2 hónapig csalt a munkatársával, mindezt úgy, hogy együtt éltünk...Aztán születésnapomon összecsomagolt és elment...

2010. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Szakíts vele és tedd túl magad rajta. Szejd fel más pasit.
2010. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

utolsó:Gondolom lányra gondoltál :)


Én a barátommal másfél évet voltunk együtt,amikor szakitottunk a sok veszekedés miatt,amiben én is nagyon hibás voltam..Rá 2 napra lefeküdt egy csajjal,aki felkinálta magát neki.Utána persze büntudata volt és rájött,hogy mekkora hülye volt.Nem megcsalás,de ugyanúgy fáj(azthiszem).2 hónapig könyörgött,a csajt dobta,suliban mindenki előtt sirt,kiakadt.Megbocsátottam neki rá fél évre.Most együtt vagyunk szeretjük egymást,megbecsül.DE!


Sohasem fogom elfelejteni és mindig bennem fog maradni,hogy mással is volt,és nem tartott ki mellettem.Azért fogadtam vissza,mert látszott rajta,hogy kb. megszakad a szive,depressziós lett,és én is még mindig szerettem.De sosem lesz már ugyanolyan.

Egy lánynak szerintem sokkal több kell ahhoz,hogy valakivel lefeküdjön.Ha ezt gondolkodás nélkül megtette,úgy hogy együtt voltatok,és elvileg minden oké volt,akkor nem hiszem,hogy csak egy botlás.Persze úgy,hogy nem ismerem a lányt nem mondhatok róla véleményt,ezért irhatnál róla többet!Hány éves?Hány pasival volt eddig,és hánnyal feküdt le?Ezekböl derülne ki,hogy tényleg milyen tipus.


Tudom,mert benne voltam,hogy kivülröl egyszerü dumálni,ha benne vagy a sztoriban,akkor pedig nagyon nehéz.


18/L

2010. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

jaj, nem már 16éves vagy mi az hogy nem lesz másik csajod !

Butaság, felejtsd el, lesz, csak most össze vagy törve és kész ! Ne fogadd vissza, eszedbe ne jusson, persze, most fáj, mert kötődtél hozzá szereted és a szüzességed is neki adtad, de hidd el nincs neked ilyen lányra szükséged 4

Járj el vmi közdősportra , több önbizalbad lesz és ott szerezhetsz barátokat is és a lányoknak is tetszenek a sportos fiúk !

Öngyilkosság meg, ugyan már, nem ér annyit egy ilyen ribizli, az ilyenen keresztül kell nézni és kész !

Irány keress hétfőn egy edzőtermet és hajrá !!!!

2010. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is dobd. Nincs értelme valaki olyannal járni aki így semmibe vesz téged. Remélem rendbe jössz!
2010. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!