Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Konkrétan lefeküdt egy másik pasival rögtön miután találkoztak. Azt mondja, hogy még mindig szeret és én vagyok neki a mindene. Fogalmam sincs mit gondoljak, teljesen össze vagyok zavarodva, már az öngyilkosságot próbálgattam, nem bírom ki nélküle. Szerintetek szakítsak vele vagy mi legyen?
2010. júl. 3. 15:52
1 2 3 4
 1/33 Funktasztikus ***** válasza:
0%
uhh ember nem irigyellek sajnállak hogy ilyen roszz ri.ngyókat tudsz kifogni gusztustalan amit csinált a srácot ha megtudod verd szét azt aaaa... meg dobd ki
2010. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Funktasztikus ***** válasza:
ember ezekre a könnyet is kár pocsékolni annyit nem érdemel meg-.- sajnállak:S
2010. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%

dobd ki és felejtsd el.

keress egy kellemes hobbit ahelyett e r*ngyó helyett. nem érdemled meg. azt a nő senki sem érdemli meg. az a nő egy söpredék. egy játékszer a férfiaknak. semmi több. már bocsi.

2010. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Ő volt az életem, illetve még most is az. Nincsenek barátaim akikkel felejteni tudnék. Komolyan nem tudom mi legyen. Nem merek vele szakítani, talán adnom kéne még egy esélyt? Tanácstalan vagyok. Ha k*rva is, hiányzik. Méghozzá nagyon.
2010. júl. 3. 15:57
 5/33 anonim ***** válasza:

Valószínűleg te még szereted. De ő nem hiszem hogy képes lenne szeretni, ha azonnal lefeküdt valakivel. Figyelj, valószínűleg ő azért mondja hogy szeret, hogy veled maradhasson, de nem azért, mert szeret, hanem mert kényelmes neki, hogy eljártok ide-oda, mozi étterem stb... és ezt ő szereti, de nem téged. Szerintem ne mondj neki semmit, egyszerűen mond el neki hogy "vége" és kész, nem kell magyarázkodnod azért, mert megcsalt téged valaki. Tényleg sajnállak és remélem hogy rendbe fogsz jönni, de ne pazarolj rá időt. Az élet túl rövid ahhoz, hogy elpazarold. Lépj tovább!

Sok sikert!

2010. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
egy ribanc miatt nem kéne öngyilkosnak lenni! ne legyél hülye:)
2010. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Funktasztikus ***** válasza:
járj szorakozni hidd el meg ismersz 1-2 embert ott de ne a piába menekülj... lett már 1-2 ember tölle alkoholista
2010. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: neked azért hiányzik, mert hozzászoktál, a mindennapjaid része lett. Ha egy bútort elvesznek a szobádból, akkor az is hiányozni fog, mert hozzászoktál. Egy lány pedig sokkal érzelemtelibb, tehát jobban is hiányzik.
2010. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Funktasztikus ***** válasza:
ne adj:D ha egyszer megtenné másodjára mi az esély arra hoyg nem hmm?:)
2010. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
bocsi nem nem utolsó voltam hnem 15:59-es
2010. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!