Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez ciki szerintetek?

Figyelt kérdés
Ciki ha egy srác majdnem elsírja magát egy lány miatt?
2010. júl. 2. 23:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Volt szerelmem hívott fel egyszer sírva, hogy szeret és nem bírja nélkülem. Bármit megadtam volna, hogy megvigasztalhassam, csak hát hiába... Nem tartom cikinek, és nem is fogom.

20L

2010. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Persze könnyű mondani hogy egy lány miatt nem szabad sírni(én is ezen az elven voltam) de azt nem én döntöm el mi esik k*rva szarul, ez magától jön
2010. júl. 2. 23:22
 13/19 Apollo93 ***** válasza:
Szóval az egyik válaszoló macsója nem meri felvállalni mit érez és inkább elfojtja és aki meg bátran felvállalja az meg szar?
2010. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
macsótakaró vagyok. bocsika. a kérdés nem a sírásra vonatkozott, hanem sírásra egy lány miatt... lány miatt ne bőgjön egy pasi... ha meghal valakije ne adj' isten, akkor sírhat.
2010. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Attól függ mi miatt sírja el magát !!!

Ha elveszített vkit ,meghalt vkije akkor ez természetes és nem ciki !

De számomra egy férfi az legyen férfi !!!! legyen erős !!! sírhat lány miatt, de NE A LÁNY ELŐTT !!!!


nekem volt pasim, aki sírt sokminden miatt, ami számomra nem elfogadható, legyen erős és kész !, sírjon, de nem előttem!

2010. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Apollo93: De, fel meri vállalni, csak ez nem szükségszerűen zokogásban fog kitörni. Például mert van tartása, vagy elkeseredését dac, vagy düh váltja fel, esetleg kiröhögi az egész helyzetet és káromkodva elsétál, kifelé menet meg lyukat üt a tömör ajtófélfába.


Annyi féle módja van az érzelmek megélésének, miért kell egy férfinak pont sírnia? Sírni a gyerek sír, aki önmagát képtelen ellátni, megvédeni, igényeit kielégíteni. Nem attól férfi valaki, hogy töke van, hanem attól, hogy férfiként kiáll akármi ellen.

2010. júl. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem. Ha egy lány sírhat (akár fiú miatt) akkor egy fiú miért ne sírhatna egy lány miatt? Ők is emberből vannak:)
2010. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Jah most jöttem rá h fiú vagy...xD akkor értelmezd úgy a válaszom :D

Előző voltam :D

2010. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 szrtlkrobi válasza:
Szerintem.aranyoos..*.*
2010. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!