Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az ciki, ha fiú használ korrektort?

Figyelt kérdés

nagyon karikásak a szemeim, és ez zavar.. azt olvastam, hogy ha sűrűn használja az ember, jobban kiszárad a szem alatti bőr, és jobban ráncosodik, vagy hogy van ez?

illetve melyik fed legjobban? köszi a válaszokat. 16/f


2011. jan. 10. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én használok korrektort elég régóta, és nem vagyok ráncos, pedig én is sokszor a karikákat tüntetem el vele.Ma már nagyon jó korrektorokat lehet kapni, amitől semmi baja nem lesz a bőrödnek. Én Avon katalógusból szoktam rendelni az enyémet, és eddig bevált. Cikinek pedig egyáltalán nem ciki, egy pasi is adhat magára, és egy pasit is zavarhat a karikás szám. Én azt mondom hajrá!:) 21/L

2011. jan. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
annyira nem
2011. jan. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16 éves fiú sminkel... uram-atyám. Amúgy szerintem nem "gáz", a metroszexualitás divatos manapság.
2011. jan. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen gáz, kivéve, ha csipesszel kiszedegeted a lábujjszőreidet, ááááááá
2011. jan. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre elég érdekes :D
2011. jan. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ha nem feltűnő,és nem látszik annyira,akkor szerintem belefér...de lehet elég lenne egy jó alvás és máris nem táskás a szemedalja!!:)
2011. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ugyan már.. nekem eléggé foltos, pattanásos néha az arcbőröm. ha valami buliba megyek, van hogy korrektort használok, hogy annyira ne legyenek feltűnőek. ez nem szégyen, nem csak nőknek találták ki. (nem vagyok metroszexuális)
2011. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem fogja szárítani a bőrödet a korrektor, és nem is fogsz ráncosodni tőle, akkor sem, ha mindennap használod.

A lényeg, hogy este távolítsd el, hogy éjszaka tudjon szellőzni, "szabadon lélegezeni" a bőröd.


Önmagában a korrektor használat nem gáz, tényleg csúnya tud lenni a karikás szem, amit a korrektor jól eltüntet.


De alapozót azért ne kezdj el használni, és lehetőleg ne fesd ki a körmödet sem:). - most csak ugratlak ám.

2011. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!