Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk és lányok szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok szerintetek mennyire ciki ez?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire ciki, hogy 21(L) évesen még szűz vagyok... Volt több hosszabb kapcsolatom is de nem tettem meg mert úgy éreztem, hogy nincs meg a kellő bizalom és mély érzések...
2011. jan. 22. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért is lenne az? Akkor teszed meg, amikor te jónak látod.
2011. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem ciki, sőt légy rá büszke :)
2011. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem ciki.Sőt,ez nagyon becsülendő dolog!A nagyon ritka 2%-ba tartozol.A maradék 98 is gondolkodhatna hasonlóképpen.Nem azt mondom,hogy a végtelenségig kell várni,de nem is kell minden jöttment pasival lepedőt gyűrni.:)

21/f

2011. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2011. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
vérciki... sztem ugorj le a taigetoszról -.-
2011. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én is 21 éves voltam mikor elvesztettem a szüzességem. Szerintem nem ciki, inkább az a ciki, hogy egyesek már 15 évesen elvesztik a szüzességüket.
2011. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nehogymárazthiddhogyezciki ez nem ciki.
2011. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki!
2011. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mm, pont egy hete kaptam meg a 18 éves szűz címert. és jelenlegi állapotomat tekintve kevés esélyt látok arra, hogy mostanában találkozzak életem egyik szerelmével, akivel majd elvesztem ezt a becses dolgot. mással meg nem tervezem. szóval, egyáltalán nem ciki, inkább megbecsülendő... két kezemen és lábamon található ujjaimon sem tudom megszámolni hányszor lett volna rá alkalmam.
2011. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is 21 éves voltam mikor elvesztettem a szüzességem,de ha tehetném,azt az estét másképp csinálnám.Nem vele vesztettem volna el,de sebaj,sokat tanultam ebből is.

23/f

2011. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!