Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idős korban nőnek ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idős korban nőnek ki a fiúk ebből a "húmindenesteigyukmagunkatseggrészegre mertazalkoholmindentmegoldésígyalegjobb"-dologból? :S

Figyelt kérdés
Akinek nem inge, ne vegye magára. Én sok ilyet ismerek... :)
2010. júl. 1. 13:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem soha,aki hajlamos rá,az ilyen is marad.Ismerek olyat,ki ugyan ez,nemsokára 31 épp most válik a feleségétől.A nő azért balhézott vele,mert ő is azt gondolta,h a pia a megoldás.Sosem fog már megváltozni.De ismerek ilyet 40es éveiben járót,nem is egyet.
2010. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Amikor elkezdenek füvezni!
2010. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
Megérkezett a mai napra esedékes idióta köcsög, aki szétcseszi az oldal tördelését. Remélem kitiltanak örökre innen. Ha nem, magadtól is eltakarodhatnál f@sszopó.
2010. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Nemtudomdenagyonszéthúztadazoldaltezzelamondattal!
2010. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Én spec bele se nőttem.

Akik meg de, azok akkor, amikor az élet annyi felelősséget rak a vállukra, hogy életmódot kell váltani, ha túl akarják élni. De persze nem mindenki, bőven van utánpótlása a kocsmákban, árokparton és akárhol máshol tengődő bácsiknak.

2010. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem soha... legalábbis én ismerek olyanokat akik nem úgy néznek ki hogy valaha kinőnének ebből -.- jó én is szoktam inni de nem az az életcélom hogy folyamatosan belegyek szívva meg részeg legyek :S mondjuk én lány vagyok.
2010. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Tehettél volna bele legalább 2 szóközt, mert így most széttolod az oldalt.
2010. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
igen, aki ilyen, az nem növi ki. ez legalábbis nem múló dolog, ebben egy percig se bízz.
2010. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

és mérbaj ha széttolja az oldalt?:D

engem amúgy is baromira idegesítenek ezek a kib@szott reklámok XD

amúgy szerintem van, aki soha nem nő ki belőle, az értelmesebb fajta bele se kezd.. szóval egyénfüggő

2010. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Én még eddigi életemben, nem hogy nem ittam le magam a sárga földig, de még nagyon alkoholt se ittam... Nekem maga az íze se jön be egyiknek se... Attól meg szerintem nem lesz valaki menő, mert ő minden este seggrészegre issza magát...

20F

2010. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!