Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan mérges vagyok magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan mérges vagyok magamra :@ Nem akarom szeretni, nem és nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utálom, gyűlölöm őt, szívem szerint oda állnék és az arcába ordítanám, h utállak, mert nem szeretsz...

és utálom, h csak rajtad zakatol az agyam, h a msnen lógok egész nap arra várva, hátha írsz. Utálom, h hiányzol, és h másra sem tudok figyelni csak rád.

Mikor fog ez már elmúlni, már lassan 10 hónapja megy ez így... és nem tudom elfelejteni...


2010. júl. 1. 12:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ezt szinte én is írhattam volna, ugyanez a szitu, kb. ugyanennyi ideje. Pár hónapja beszéltem vele, nem jövök be neki, és nem is fogok, ezt mondta :S:( Elég gáz helyzet volt, utána másfél hónapig alig beszélt velem, ez fájt a legjobban, és meg is sértett (ezt nem mondtam el neki; ám igaza van pár dologban, próbálok is változtatni ezeken). Azóta bocsánatot kért pár dologért, és nagyjából helyreállt a kapcsolat, ám... azért ez így mégsem ugyanaz. Részemről legalábbis :)

Nos az a helyzet, hogy már kezd zavarni, hogy a munkámra is kihat mikor néha munkahelyen megzakkanok :) és amiket eddig próbáltam ellene tenni, és máskor beváltak, nem működnek. Úgyhogy most tanácstalan vagyok, mit tegyek. Most lesz egy közös nyaralás is, és van még 1-2 dolog ami miatt majd még 1x-2x találkozni fogunk. Hogy aztán mi lesz, majd elválik. Mindettől függetlenül is nagyon kedvelem (alig pár embert kedveltem meg eddig így), így nem lenne jó elveszíteni, csak ám így nehezebb lett a dolog. Tanácstalan vagyok (persze, tudom a megoldást: túl kell lépni rajta és keresni másik, hozzám illő lányt. Ám ilyen még nem volt, hogy ne tudtam volna túltenni magam rajta).

Neked pedig szorítok, hogy minél hamarabb helyrejöjj és boldog legyél :)

2010. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!