Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan mérges vagyok magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan mérges vagyok magamra :@ Nem akarom szeretni, nem és nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utálom, gyűlölöm őt, szívem szerint oda állnék és az arcába ordítanám, h utállak, mert nem szeretsz...

és utálom, h csak rajtad zakatol az agyam, h a msnen lógok egész nap arra várva, hátha írsz. Utálom, h hiányzol, és h másra sem tudok figyelni csak rád.

Mikor fog ez már elmúlni, már lassan 10 hónapja megy ez így... és nem tudom elfelejteni...


2010. júl. 1. 12:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szegényke!Ne aggódj előbb utóbb elfelejted,ne hagyd hogy kisértésbe ess miatta,ne hagyd hogy ámítson.Szüntess meg minden elérhetőségedet a vérszívó ellen!:S msn letíltás stb.Itt a nyár,bulizz,ismerkedj,sportolj foglald le magad,eszed ágába ne jusson a net előtt űlni kizárólag miatta.Hamar el fog múlni,tanuld meg szeretni magad,ne hagyd hogy tönkretegye egy ember az életedet,itt csak Te vagy a fontos hogy neked mi a legmegfelelőbb,hidd el ha megszünteted a dolgokat(netközelbe,msn stb)el fog múlni fokozatosan az érzés.Majd szeretni fog más,hisz 1000más pasi lehet pont arra vár ismeretlenűl hogy szeressen téged,de ha ezt a lehetőséget elveszed magadtól nem leszel soha boldog.Kelj fel és járj!Tovább kell menni az úton ahhoz hogy erős légy,s új életet kezdj.:)
2010. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Bocsika nem tudom lány vagy e vagy fiú?utsó válaszoló voltam.Végülis mind1 a lényeg szedd össze magad,mert szét fogsz esni darabjaidra:)
2010. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok,illetve még mindig:)Tudod nekem több évig tartó kapcsim volt évekkel ezelőtt,mikor elhagytuk egymást majd beledöglöttem szó szerint fizikális fájdalmaim voltak,mentálisan megborúltam s naponta gyötőrt a tudat h nem lehet többé az enyém.Erre rátett hogy időközönként bejelentkezett és az éppen már gyógyulgató sebeimet feltépte,de megtört a dolog,elkezdtem újból élni,rájöttem süt a nap nélküle is mert a sors az utamba hozott egy nagyszerű srácot aki mindent elfeledtett vele,s úgy megszerettem mint senki mást,de már ez is elmúlt:)addigra hála már úgy megerősödtem hogy ha vminek vége tovább tudok lépni,persze mindbe benne van egy kis fájdalom,de ha tudatosan irányítod az életedet könnyebb lesz minden..tapasztalat:)
2010. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

utolso, ha meg itt vagy. nem is jartak eddig

kerdezo: miert nem azt mondod meg neki h szereted? miert azt h utalod?

torold le msnrol, torold ki a telefonbol, a szivedbol annal nehezebb lesz, ha nem tisztazod a helyzetet. nem az erzelmi csalodas a legnagyobb ellenseged, hanem az ostobasag, mar bocs, es szol ez mindenkinek, aki azt mondja, ne nezz szembe vele es ne mondd el, h szereted

2010. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ja es ha nem sikerul, akkor menj strandra, elj, bulizz, legyel baratokkal, es akkor mar torold ki mindenhonnan
2010. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

ha sokáig nem beszéltek

rájössz hogy már szinte nem is érdekel.

szinte már hülyeségnek is tűnik,hogy szereted.

szinte már el tudnád felejteni,engedni.

aztán megint beszéltek,és aztán megint "bekattansz"..

és úgy érzed,nem tudod elfelejteni.

ezt hónapokig lehet húzni..vagy ameddig akarod.

könnyű így libikókázni.mert reménykedsz.

van rá több megoldás,hogy kilábalj ebből.

ha még nem tudja,mond el.hidd el megkkönyebbülsz,mert

ettől lesz egyre nagyobb a gubanc.

ne keress kifogásokat.

ha pedig megtudja,a továbbiak attól függenek hogy regál rá.

de ha így folytatod,akkor ne csodálkozz azon

hogy gyűlölni kezded. ugyanis amit te csinálsz az egy szerep.

eljátszod a puszipajtit,közben meg oda vagy érte..

ezt szerinted ki bírja sokáig?

ez az egyik,a másik,nem őt gyülölöd,hanem szituációt.

legyél őszinte.

És ha tényleg nem szeretne,arról ő tehet?

Ezt te sem tudod befolyásolni.

A másik..megkérdezted tőle?Biztos vagy benne hogy így van?

ha pedig végleg meguntad ezt az egészet,

meg a reménykedést is..akkor ajánlom tiltsd le..

vagy tedd meg most,és amikor vágyat érzel írj neki,

gyorsan kezdj bele másba..eyg idő után szinte kedved se lesz rá írni..

és még valami..

msnen által felépítesz magadnak egy idált,aztán bosszankodsz,

hogy semmi nem akar úgy lenni..

ne fuss bele az ideálok,és a képzelet világába.annak fájdalmas felébredés a vége.

csak a valóságot tiszteld meg azzal,hogy elfogadod,és foglalkozol vele.

Sok sikert a továbbiakban :)

2010. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igaza van mindegyikötök nek.

Csak nagyon a szívembe zártam ezt a fiút. De itt az ideje. El kell döntenem NEKEM,h mit teszek. A élnyeg, h kifogok lábalni ebből a helyzetből. Átgondolom,h mit tegyek. Köszönöm, a tanácsokat, és azt, h nem néztek komplett hülyének.

Kicsit nevetségesnek érzem magam...

És az utolsó válaszolónak. Teljes mértékben igazad van. Köszönöm, h segítettetek:)

2010. júl. 4. 15:50
 18/21 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz teeeeeeeeeeeeeeedddd meg
2010. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Te nem én vagy?? :D:D
2010. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Utlosónak: de lehet:P
2010. júl. 4. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!