Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan mérges vagyok magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan mérges vagyok magamra :@ Nem akarom szeretni, nem és nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utálom, gyűlölöm őt, szívem szerint oda állnék és az arcába ordítanám, h utállak, mert nem szeretsz...

és utálom, h csak rajtad zakatol az agyam, h a msnen lógok egész nap arra várva, hátha írsz. Utálom, h hiányzol, és h másra sem tudok figyelni csak rád.

Mikor fog ez már elmúlni, már lassan 10 hónapja megy ez így... és nem tudom elfelejteni...


2010. júl. 1. 12:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy jobb lenne ha nem csak az msn előtt ülnél és rá várnál, mert akkor nem fogod tudni elfelejteni. Járj el a barátaiddal szórakozni, kirándulni, moziba vagy mit tudom én, és nézz szét, hátha megakad a szemed egy másik pasin, és akkor sikerül elfelejtened.
2010. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Ha nem tudod elfelejteni állj elé aztán mond meg neki hogy szereted.ha aztmondja ő is akkor gondolom jól jársz.ha meg aztmondja ő nem, akkor könnyebb elfelejteni!
2010. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
nagyon megértelek, előfordult már velem is. jó lenne, ha valahogy elfoglalnád magad, lényeg hogy ne legyél gép és net közelében. de tudom nagyon nehéz ez az időszak. csak az idő az, ami segíthet rajtad.
2010. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

De, hiábaaa. Múltkor beszéltem vele. Annyira kedves volt, dícsért. Legalább ne lett vna jófej, mert ő sem mond semmit. Sem azt, h szeret, sem azt, h nem.

Nagyon szeretném elfeledni, de nem megy.

2010. júl. 1. 13:04
 5/21 A kérdező kommentje:
Már épp kezdtem, nem rá gondolni és megint elkerült, mint derült égből villámcsapás.
2010. júl. 1. 13:05
 6/21 anonim válasza:
ezt nem értem. ti jártatok már, egyáltalán ő tud mit érzel iránta?
2010. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ugyan ez a problémám volt, most kezdek kilábalni...én egy ideje azt csinálom, hogy megd.gok minden nőt aki az utamba kerül, hátha elfelejtem! Kezd alakulni, már napjában csak 10szer 20szor gondolok rá!
2010. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem jártunk ezelőtt. Sztem nem tudja 100%oksan, de sejti
2010. júl. 1. 19:07
 9/21 anonim ***** válasza:
dettó ugyanez a helyzetem csak nekem már 3 éve tart... jártunk is kb fél évet... se veled se nélküled kapcsolat ez. én nagyon szeretem ő viszont nem tudja mit érez. rossz nekem de legalább a közelében lehetek. de Te ne tedd ezt. próbáld azt h elmászkálsz otthonról egész napokra, vagy ha otthon is vagy ne menj fel msn-re. vagy töröld le onnan.
2010. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
mondd meg neki. ha sejti!? istenem barki sejthet barmit. ha elmondod,tudni fogja. fogd meg a telefont, hivd fel, mondd meg neki h beszelni akarsz vele szemelyesen. nemtom mire kell varni, h csak a fiu hodithatja meg a lanyt? ma mar nem igy megy
2010. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!