Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még több? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még több? Vagy már elástam magam?

Figyelt kérdés
Volt egy kalandom a haverom haverjával, bár nem akartam idáig belemenni, de volt bennem pia, ezért mégis megadtam magam. Az eset után nagyon megbántott és kicsivel később bocsánatot is kért, de nem volt idő megbeszélni. Legközelebb mikor találkoztunk, teljesen úgy viselkedett mintha semmi se történt volna, ezért picit hűvös voltam vele. Ez viszont látszott rajta, hogy zavarja és tényleg bántja amiért megbántott, de ekkor sem tudtuk megbeszélni a problémát, mert ott volt a közös haverunk is. Ha legközelebb találkozunk, megbeszéljem vele, vagy legyek továbbra is hűvös és várjam meg, amíg ő jelentkezik? Vagy mit csináljak? :S Lesz ebből még egyáltalán valami? Én nagyon szeretném, ezért el vagyok keseredve és annyira bánom, hogy belementem :(
2010. jún. 30. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megbántad, akkor mit szeretnél tőle?
2010. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy kapcsoaltot és nem csak kalandot. És azt bántam meg, hogy a kalandba belemntem, mert a pasik kaland után általában nem akarnak többet.. Viszont a reakcióiból most nem tudom mi van.
2010. jún. 30. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Vagy ha nagyon nem mered, figyled a viselkedését. Ha akar valamit (reméljük) elmondja.
2010. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is tortent egy hasonlo, de en nem adtam meg magam "teljesen", bennem nem volt feszultsegoldo de olyan regota szeretem mar titokban azt a pasit hogy nem birtam uralkodni magamon, pedig tudom, jobb lett volna, ha csak a csokot engedem. En azt csinaltam, hogy oszinten megmondtam neki, hogy nagyon tetszik, es ezert nem birtam magamon uralkodni. Oke igy tudja hogy nagyon bejon nekem, es kisse talan ugy erzi hogy talcan kinalgatom magam... de ha nem akartam, hogy konnyuverunek nezzen, jobbnak lattam, hogy megmondjam neki az igazat.

Nos, azota sem tortent semmi, es azt hiszem csak jatszik velem.

Viszont en megis azt javaslom Neked, hgoy mondjad meg neki az igazat. Sose tudhatod.

(p.s.: Igen, en is szoktam taktikazni, meg meghoditasi trukkoket bevetni, de ha szereted, akkor neha nem tudod ezt megcsinalni... es szerintem Te szereted, nem kicsit.)

25/L

2010. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12.35 vagyok. azt meg hozzateszem, hogy annak ellenere, hgy komolyan megmondtam hogy mit erzek, nem hivogatom nem smsezgetek nem irogatok neki szoval nem logok rajta. Nem lesem epekedve, huvos vagyok vele tarsasagban, ha o kicsit megenyhul es kozeledik, akkor en is kozeledek. ha hideg, en is hideg vagyok. ilyenkor megszakad a szivem de kulturalom magam es masolom a viselkedeset.. semmi nem latszik rajtam kivulrol. Te se araszd el a szerelmeddel, csak legy oszinte. Es ha benned is felgyulemlik egy feszko a viszonozatlan szerelem miatt, mint bennem, akkor keress valamit, amin levezetheted, mert kulonben bekattansz :)
2010. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!