Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esélyem egy srácnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem egy srácnál akinál szerintem elástam magam?

Figyelt kérdés
kb 3 hónapja felvett msnre egy srác. beszéltünk meg minden aztán egyszer felhoztam h találkozzunk (kicsit tetszett) de nemlett belőle semmi mert nemtudtunk időpontot eggyeztetni. telefonon is bezséltünk párszor-. aztán az msnbeszélgetések ellaposodtak. de látta élőben egy csomószor sokszor rámis köszönt de nem állított le beszélni... mindig a haverjaival volt..aztán én egyre jobban beléestem... de barátnőm mondta hogy ink felejtsem el mert elég bunkó... és letöröltem msnről...de még midnig csak ő járt a fejemben..majd egyszer egy buliban berúgtam(sajnos) és összefutottam azzal a gyerekkel és elkisért egy darabon.. énmeg ölelgettem és elmondtam h szeretem... aztén nemtörtént semmi.. visszament a haverjaihoz.. azután se beszéltünk... majd egy másik buliban is összefutottunk.. és csak köszönésképpen egy "eeeeeeeeee"-t ejtettmeg... azóta se nagyon beszéltünk.. de még mindig csak rajta gondolkodom..közben lett volna egy srác..de nemet mondtam mert még mindig az említett srácba vagyok belezúgva.. tudom hogy már nincsen semmi esélyem.. és hogy el kéne felejtenem... de nincs még egy esélyem??
2010. máj. 28. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az fenti kérdésben összesen 15 helyesírási hiba található.
2010. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És elárulnád hogy miért kell ennyire berúgni?

Ha ennyire buta voltál akkor oldd meg magadnak a problémát!

Az alkohol öl,butít,nyomorba dönt....(és elveszíted vele a kiszemelt pasit :D) bocsi a hegyibeszédért...

2010. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én ezzel tisztába vagyok de nem vagyok kiváncsi a berúgásról való papolásra.
2010. máj. 28. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!Ha akart volna akkor már tett volna érted de nem csinált semmit!

Kapsz egy ilyentől sokkal jobbat csak ne a bezárt ajtót figyeld!

2010. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
támadnak a nyelvtanredőrök :D
2010. máj. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!