Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel végleg elástam magam a...

Ezzel végleg elástam magam a csajnál?

Figyelt kérdés

Januárban tetszettem neki,és erről tudtam is,és februárban áthívtam hozzánk,ott megcsókoltam,és 2-3 hete a discoban is,de azt mondtam hogy nem tetszik,és nem érdekel.

És az egyik barátnője meg oda jött hozzám,hogy miért használom ki,ha nemis tetszik,meg semmi. És mondtam hogy én nem használom ki. Másnap a csajra aki tetszik, ráírtam msnen,hogy miért küldte oda a barátnőjét,holott nemis ő volt,és most "vérig van sértődve." És mondtam hogy nem érdekel a csaj,csak úgy megcsókoltam. De nem tudok neki msnen írni,mert szerintem letiltott,pénteken lesz megint buli,azt tudom hogy őis jön,de nem merek hozzá oda menni,mert hallottam hogy haragszik rám,és hogy bunkónak tart.

19F


2011. jún. 22. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
KÁOSZ a köbön! Intézd el te a dolgot meglátásod szerint. És ne bonyolódjál bele ilyen diliségekbe. Inkább keress olyan lányt,akivel normálisan kitudod alakítani a kapcsolatot.
2011. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert elég bunkó is vagy!

Szegény lány bevallotta, hogy tetszel neki (amihez nagy erő kellett, főleg, hogy neked nem jön be), erre te kétszer is megcsókolod, és azt a pici reményt is összedűtöd benne, amire te adtál lehetőséget. Minek kellett megcsókolni, ha nem akarsz tőle semmit? Csókolgass olyat, aki bejön neked... én is ki lennék akadva a helyében. Kihasználtad (vagy ha nem is akartad, úgy jött ki).

2011. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Most mit vársz? Bunkó vagy és kihasználtad.. én is megszíkatnék veled minden kapcsolatot
2011. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
BÚJJ EL VALAMIK FA MÖGÉ HÁTHA NEM VESZ ÉSZRE !!!!
2011. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem téged érdekel ez a csaj!Már csak azért mert itt feltetted a kérdést!Ha a haverok szerint nem túl szép stb.akkor szokták ezt a "ááá nem érdekel a csaj"dumát elhinteni a fiúk.Gondolkodj mit akarsz valójában.Mi az ,hogy nem nem mersz oda menni hozzá???Ne gyerekeskedj oda mégy és kérj bocsánatot ha részedről ennyi,ha pedig tetszik akkor kezdjétek el ismerkedni.
2011. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Te egy gerinctelen, akarat nélküli nulla hímringyó vagy. Ha van egy csöpp esze a lánynak, sürgősen elfelejt téged.
2011. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező-

A "csaj" is feltette a kérdést ezen az oldalon! (csak ő decembert írt január helyett)


És belinkelem NEKED, hogy olvasd el.. NEM ő küldte oda a bnőjét, te meg egy bunkó paraszt vagy, és még van bőr a képeden megkérdezni, hogy elástad magad???

Nem, barátocskám, NEM elástad magad, hanem szószerint HÜLYÉT csináltál magadból...

kik nincsenek ezen a világon...

2011. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nálam végleg és kiengesztelhetetlenül elástad volna magad...hazudsz,bunkó vagy,kihasználod és az önbecsülését is porba taposod...gratulálok...

20/L

2011. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2011. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gyökér!!!
2011. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!