Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek úgy rám, mintha...

Miért néznek úgy rám, mintha elástam volna magam?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, egy éve szültem. A barátnőim, akik nem szültek úgy csinálnak, mintha valami vírust kaptam volna el. Állandóan azt kérdezik, hogy nem e unatkozom, nem akarok e bulizni menni. Én úgy érzem kiéltem magam, és szeretek a gyerekemmel lenni, egyáltalán nem hiányzik a buli.
2011. aug. 10. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Sztem látszik rajtad h megváltoztál, átalakult az életed. De ez így is van rendjén. Majd ők is megtudják, idővel.
2011. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Még nincs gyerekem, de közel annyi idős vagyok, mint te és úgy érzem, h kiéltem magam. Sztem nekik csak nem nőtt be még a fejük lágya.
2011. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem csak egyszerűen irigyek. Ne foglalkozz velük. :) Ha pedig rosszindulatúan teszik mindezt, amit leírtál, akkor ne is barátkozz velük, mert nem igazi barátok.
2011. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem szíved joga eldönteni, hogy most a gyerekeddel szeretnéd tölteni az időd, vagy a bulizással.

Véleményem szerint a gyerek az első, és nem a buli.

A gyerek körül MINDIG van teendő. nem hiszem hogy mellette lenne idő az unatkozásra.

Kedvesség, érdeklődnek mi van veled, mert gondolom aggódnak, hogy most hogy van gyereked hogy viseled, stb..

16/L

2011. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez a kiélni hülyeség. Nem lehet magadat kiélni. Én nem hiszem el, hogy azzal, ha pár évig voltál buliban meg erre arra, kielégítetted magad egész életre és már sose fog hiányozni, hogy mást is láss a négy fal között. Sőt, szerintem ha valaki ilyeneket csinált, annál inkább látott már dolgokat, és nem elégszik meg a nagy semmivel. Nem arról van szó, hogy bulizni kell, de azt nekem ne mondja senki, hogy teljesen normális, ha az embernek én pár éve már mentem ide-oda felkiáltással semmi igénye nincs arra, hogy mást is csináljon a tévénézésen kívül.
2011. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Aki szült az lenézi hülyének tartja akinek nem erről szól az élete,aki nem szült az meg azt aki szült,egyformán felszinyesség.A BARÁTSÁG nem ilyen.És igen sok anya unatkozik menne már emberek közé csak nem fogják bevallani,mert gyávák hozzá.
2011. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Járunk nyaralni, sokat vagyunk Balatonon, barátokkal szoktunk kerti bulit csapni, de a kifejezett buli nem hiányzik.
2011. aug. 10. 20:30
 8/10 A kérdező kommentje:
Gyerek mellett tudok egy keveset dolgozni, így emberek között is maradtam.
2011. aug. 10. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Én is a babámmal vagyok itthon, életem legszebb időszaka! Amíg valaki ezt nem éli át, nem tudja milyen. Ők csak a pelenkázásra, éjszakázásra, sírásra gondolnak, de nem látják azt a gyönyörű, elégedett szempárt, ami mindent megér. Bocs, ha nagyon sziruposan hangzik, de így van. (Azért persze kell, hogy az ember néha eljáron otthonról, de a kettőt nem lehet mérlegre tenni!)
2011. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, néha a párommal azon röhögünk, hogy akkor nem untuk halálra magunkat, amikor még nem volt.
2011. aug. 10. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!