Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek örökre elástam magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örökre elástam magam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az illető lány az osztálytársam, már 2,5 éve egy osztályba járunk. Mostanában próbáltam udvarolni neki és ma konkrétan megmondtam neki hogy tetszik (msn-en).

Nem fogadta olyan jól a dolgot, először azt mondta hogy ne menjek 10 méternél közelebb hozzá, aztán azt hogy ez csak egy vicc volt és hogy szerinte csak barátok lehetünk.

De nagyon szeretném ha összejönne.

Szerintetek elrontottam, mit tanácsolnátok most mihez kezdjek?


2011. febr. 10. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem rontottál el semmit! Lassíts egy kicsit a tempón. Kicsit szoknia kell ezt az új helyzetet. Ha találkozol vele, viselkedj határozottan, ne szégyeld magad előtte azért, mert elmondtad neki, hogy tetszik. Viselkedj vele úgy, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne az, hogy tetszik neked. Egy kis időt adj neki, hogy dolgozzon benne ez a dolog. Ne nyomulj, de azért keresd a társaságát. Most így elsőre ilyesmi jutott az eszembe.
2011. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
esetleg valamit változtassak-e a viselkedésemen, vagy valami amivel közeledhetek hozzá?
2011. febr. 10. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, nem tudom, hogy milyen a kapcsolatotok. Talán ha pár mondatban vázolnád kettőtök viszonyát, akkor tudnék tanácsot adni, hogy min változtass.
2011. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
változtass. Ne foglalkozz vele. Hidegülj el tőle. Ha kérdezi miért váétoztál meg, akkor elmondhatod, hogy úgy kezeled mint a többi sima osztálytársaidat. Azaz nem kap tőleg extra figyelmet. Ennyi.
2011. febr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy jó viszonyban vagyunk, egy társaságban szoktunk buliba is járni néha, még ha valamit kellene részletezzek akkor mondjátok, mert nem tudom, hogy mit kellene mondanom!
2011. febr. 12. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!