Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan magyaràznàtok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillo994 kérdése:

Ti hogyan magyaràznàtok el, hogy pàrotok megèrtsen?

Figyelt kérdés
Kèt gyermekes anyukakènt nagyon kevès időm jut magamra,ès sokszor páromra is. A kisebbik èjjel is rengeteget kel. Segítsègem nincs hozzájuk,hulla fàradt vagyok az èjszakàzàstól,ès mèg így is kèt naponta szeretkezünk a pàrommal. Viszont neki ez nem elèg. Neki naponta igènye lenne rà,ès ezt szóvà is teszi.Èn is szeretnèm ,imàdok vele lenni,de egyszerűen van hogy nem bírom màr ,annyira fàradt vagyok. Ő alszik dèlutàn,este is rendesen,nem fogja fel milyen nekem. Màr nem tudom hogyan magyaràzzam el neki,hogy mèg ilyen picik a gyerekek örülök ha negyed óràt hozzà bújhatok,nem tudok naponta szexelni...
2019. jan. 27. 23:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jaj, ez a tipikus "apu dolgozik, anyu csak otthon lébecol" példája. A párod mennyit van a gyerekekkel?
2019. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A fèrjem az apuka,mièrt tűnik úgy, hogy nem az? Mostanàban kezdi,hogy megfogja mèg letussolok,vagy mèg az egyiket altatom addig a màsikkal foglalkozik. De ez vàltozó. Egyenlőre sikerült megbeszèlnünk,de nem vagyok biztos benne , hogy nem tèr vissza ez a problèma.
2019. jan. 29. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!