Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak neki hogy megértsen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki hogy megértsen?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akivel másfél évet voltunk együtt, de szakítottunk, mert nem volt az a tűz, mint az elején. Most a testvére a legjobb barátnőd és kijárok hozzájuk az exem elkezdett nyomulni aminek örülök, de anyám nem akar kiengedni, mert azt hiszi, hogy csak nyomulni akarok meg hogy biztos zavarom az exemet is. De azt nem akarom neki elmmondani, hogy akavaunk mert nem értené meg. Mit mondjak neki, hogy elengedjen??

2012. júl. 11. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha örülsz az exed nyomulásának akkor még mindig szereted és nem értem hogy miért hagytad el őt. Vagy ő szakított veled? Szerintem nagyon fiatalok lehettek. A korotokra kíváncsi lennék. "Anyám". Látom nagyon tiszteled őt ezt mondod az "anyukám" szó helyett. Mond azt hogy elmész egy barátnődhöz.
2012. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De oda sem enged, mert tudja hogy otthon van a tesója. És igen anyám mert tiszta idegbeteg vagyok már tőle és igen ő dobott engem, de ahogy látom megbánta és 15 leszek szeptemberben!! am meg nem az volt a kérésem hogy kritizálj, hanem hogy válaszolj!!!!
2012. júl. 12. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Válaszoltam a kérdésedre. Csak az az egy barátnőd van? Mert ha van több is akkor mond azt neki hogy máshoz mész. Vagy magyarázd meg neki hogy te már nem vagy kisgyerek és nem kell téged pórázon tartani.
2012. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vagy próbáld meg, hogy leülsz vele és szép nyugodtan elmagyarázod, hogy mi a helyzet mindenféle hiszti nélkül. Nem a legjobb ötlet, ha elkezdesz hazudni neki, főleg ha kiderül.
2012. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!