Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom mit mondjak a...

Nem tudom mit mondjak a fodrásznak, hogy megértsen! (? )

Figyelt kérdés

Szóval valami ilyesmi hajat szeretnék (a frufrut ne nézzétek), és azt szeretném megkérdezni, hogy ez milyen.

[link]

Addig oké, hogy elöl fokozatos, de hátul ez most tépett, vagy mi? Mert ha azt mondom, hogy tépett, akkor valami ilyet fogok kapni:

[link]

De én nem szeretném a rengeteg hajamat így megritkítani.

Csak azt szeretném, ha hátul nem seprűs lenne a vége.

És azt meg is mondom neki mindenképp, hogy a hossza kb. maradjon (kb. mint az első képen), és nehogy a fejtetőmig felvágja a legrövidebb rétegeket. De attól még mégsem tudom elképzelni valahogy, hogy sikerül neki olyansmire levágni mint az első képen. Szerintetek?

Milyen szakszavak léteznek még a lépcsőzetes, tépett, fokozatoson kívül?

Köszönöm a segítséget!


2010. aug. 30. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyomtass képet és mutasd meg neki, én is úgy szoktam.
2010. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben én is ott tartok, hogy az lesz, de közben találtam egy másik képet, amin jobban látszik. :)
2010. aug. 30. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaja, nyomtass! Az sem baj, ha több képet viszel, annál jobban fogja tudni, h mit is szeretnél pontosan.

Sőt, az én fodrászom el is szokta kérni a képeket, és beteszi a frizurás könyvek, újságok közé, hátha másnak is tetszik :)

2010. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!