Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mivel magyaráznátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mivel magyaráznátok ezt a viselkedést? (L/16)

Figyelt kérdés

A helyzet az, pár hónapja tartottunk 2 hét szünetet a barátommal, és egy igazán jól sikerült buli alkalmával "kavartunk" egy osztálytársammal. Ezután az este után elbeszélgettünk, hogy szerinte lehetne valami köztünk. De én nemet mondtam, mert egyrészt már régóta egy másik lánynak udvarolt és abba a lányba volt szerelmes. Másrészt hosszabb ideig külföldre ment. Harmadszor, nem akartam így véget vetni egy hosszú kapcsolatomnak (1,5 éve vagyunk együtt).

Amíg ő kint volt, én elkönyveltem magamban ezt a kis incidenst, mint egy csacska tinilány hülyeségét és megint összejöttem a barátommal. Egy ideig minden rendben volt, újra érdekessé vált a hosszútávú kapcsolatom, de mire az osztálytársam hazajött, újra ellaposodott az egész. 2 hete egy újabb buli alkalmával bepróbálkozott nálam, de én elutasítottam. A következő héten egy szót sem szólt hozzám. Hétvégén találkoztunk és megkérdeztem tőle, hogy mégis mi a baja. Azt mondta, hogy szégyelli amit tett és hogy ezért nem beszél velem. Ezután megint bepróbálkozoztt. Ma már beszélt velem pár mondatot, végre rám is mosolygott... De egyik pillanatban ilyen, a másikban megint átnéz rajtam. Miért? Hogy tudnánk ezt megoldani?


Ez azért is fontos nekem, mert egy társaságba tartozunk és nem szeretném ha feszült lenne a hangulat a csapatban emiatt.


Előre is köszönöm a normális, emberi válaszokat. (:


Elza (16)


2011. dec. 19. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan azért mert visszautasítottad, egyrészt talán kellemetlenül érzi magát főleg úgy hogy nem 1x koppant, vagy nyíltan és egyenesen elmondod neki, hogy köztetek nem lesz semmi, nem szeretnél feszkót, ami történt megtörtént, nem bántad meg, és szereted mint barátot, de ennyi. a barátoddal vagy együtt és nem dobnád el.
2011. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy összejössz vele, mérlegeld a saját helyzeted
2011. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Solarian ***** válasza:
most mondtad neki hogy nem lehet köztetek semmi. ő meg előtte vallott neked. csodálkozol. ez hatalmas támadófelület.
2011. dec. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!