Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan magyaràznàtok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillo994 kérdése:

Ti hogyan magyaràznàtok el, hogy pàrotok megèrtsen?

Figyelt kérdés
Kèt gyermekes anyukakènt nagyon kevès időm jut magamra,ès sokszor páromra is. A kisebbik èjjel is rengeteget kel. Segítsègem nincs hozzájuk,hulla fàradt vagyok az èjszakàzàstól,ès mèg így is kèt naponta szeretkezünk a pàrommal. Viszont neki ez nem elèg. Neki naponta igènye lenne rà,ès ezt szóvà is teszi.Èn is szeretnèm ,imàdok vele lenni,de egyszerűen van hogy nem bírom màr ,annyira fàradt vagyok. Ő alszik dèlutàn,este is rendesen,nem fogja fel milyen nekem. Màr nem tudom hogyan magyaràzzam el neki,hogy mèg ilyen picik a gyerekek örülök ha negyed óràt hozzà bújhatok,nem tudok naponta szexelni...
2019. jan. 27. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

"A kisebbik èjjel is rengeteget kel."


Csak akkor fogja megérteni, ha ő is kel veled együtt.

Mondjuk két héten át minden éjjel.

2019. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is abból fog érteni ha kipróbálja mit csinálsz napról-napra végig.Nalunk párom bő egy hét alatt megvilágosodott 😂De szigorúan keltettem minden nyikkanasnal.
2019. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Igen,keljen fel veled. Illetve,kerd meg,h tobb dolgot csinaljon meg a hazimunkabol,h tobbet pihenhess. Kicsit vegyen le a valladrol .


A szexmrntes napon egy 1 percig tarto sz.pas meg belefer szerintem. Szerintem ez igy teljesen kompromisszumos megoldas lenne.


N/36

2019. jan. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

A hét egy két napján át kell adni az ejszakazast a párodnak. Azért mert ő kint dolgozik a te munkád meg otthon van. Nem csoda hogy így kivagy. Az én párom a héten kétszer atveszi az ejszakazást. Nagy segítség. Vot hogy két hónap ejszakazast után már alig láttam a szemem alatt tiszta fekete volt. Akkor kértem meg hogy segítsen mert nekünk sincs senki aki segíthet e 2 kicsi mellett.

Beszéld ezt meg vele szerintem muszáj egy kicsit pihenned neked is.

2019. jan. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Ő 8 orat dolgozik, te 24 órás készenlétben vagy. Vegyünk 16 órát, legyünk elozekenyek. Marad 8. Megfelezitek. Ha napi 4 órát őrködik és ugrál a gyerekek körül, akkor lesz időd kipihenni magad.

Bár lehet, akkor már neki nem lesz kedve.

2019. jan. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Az a szomorú,hogy ezt magyarázni se kéne :( apuka miért nem tudja,hogy mivel jár a gyereknevelés?! Kettö is van neki...az lenne a dolga,hogy téged tehermentesítsen,amikor csak tud. Èn komolyan nem értem,hogy jutnak ide az emberek,ha nekem így kéne élnem,hogy gyereknevelés,házimunka,este szexrabszolga (vagy ha nem,akkor szpjam le,wtf???),inkább felkötném magam.
2019. jan. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, a szex azért van, hogy mindkettőnknek jó legyen. Nincs olyan, hogy ez meg az az elvárható. Ha nincs rá erőd, hát nincs. Aki ezt nem érti meg, és felni kell, hogy elmegy máshoca, az nem partner.
2019. jan. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező. Sosem fogja megérteni a férjed, enyémek szmm sikerült. Sosem kelt a gyerekhez, mondván ő másnap dolgozik. Az elvárás viszont megvolt, minden téren. Nem bírtam, szépen lassan elhidegültünk.

Tényleg ébresztsd mindig, mikor kelsz (bár ez nálunk nem vált be, nem kelt fel).

2019. jan. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem magyaráztam, simán a kezébe nyomtam a gyereket, miután hazajött, hogy most te jössz én pedig aludtam egy órát. Félreértés ne essék, ő ezt nem fogta fel büntetésként, hogy a saját lányával kell foglalkoznia, imádta, mindig ő etette este, ő fürdette, ő olvasott neki esti mesét, stb. Ezért is szültem neki, és nem egy trógernek, aki csak adókedvezményt lát a kölykeiben.
2019. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Most így újraolvasva a kérdést,azt gyanítom,hogy nem ez a pasas az apuka.
2019. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!