Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy sohasem leszek már szerelmes?

Figyelt kérdés
Már egy ideje egy pasi sem tud kiváltani belőlem semmilyen érzelmet, pedig régen olyan könnyen és nagyon szerelmbe estem. Persze rengeteget csalódtam, lehet emiatt tényleg nem leszek többé szerelmes? Pedig jó érzés annak ellenére, hogy többnyire rosszul végződik. De most úgy érzem , hogy nekem soha nem lesz szükségem már komoly kapcsolatra, és nem tudok majd megszeretni úgy senkit. Másfél éve nem is volt párkapcsolatom, de jól megvagyok nélküle, és élvezem, ha bolondulnak értem, odavannak értem, és én csak "szórakozok" velük. Végre én vagyok a másik oldalon :P Jó tudom ez gonoszan hangzik..de miért van ez így?
2010. jún. 30. 00:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
akkor fejtsd ki, mesélj. :)
2010. jún. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

sztem most egy időre a tartós kapcsolat neked nem jönne jól.

a flörtöt sem szabad visszautasítani.:D

meguntad a pasikat,hogy kihasználtak-érthető.

2010. jún. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
kiöltek belőlem minden érzést a szemét pasik :)
2010. jún. 30. 01:12
 14/19 anonim ***** válasza:

...igen előzőleg ráakadtál a lényegre...Miért?

mivel mindennek van oka nyilvánvalóan erre is van valamiféle magyarázat. Szerintem a dolog egyszerű...bosszúvágy...továbbá keveset nézel szerintem magadba végig kéne gondolnod az előző kapcsolataidat nem hiszem ha volt pár kapcsolatod nem hinném hogy minden kapcsolatban a pasid lett volna a hibás. Másrészt a párválasztás két oldalról történik ,tehát a te választásod is ezen is gondolkodj majd el. Másrészről a te "Miért is? :)"-ed nem kérdés hanem tulajdonképpen egy provokatív válasz kérdőjellel a végén. Eléggé makacs természetre vall ...feltesz egy kérdést és nem tetszik amikor rátérne az igazság hajszálgyökerére valaki.

Harmadrészt rosszul gondolod ,hogy ez így lesz. Nyilvánvalóan ha a párkapcsolati életed egy út lenne azt mondanám most leragadtál egy kátyúban és ezzel a gondolkodással ,mint az iménti kijelentésed ,hogy "szemét pasik" általánosítasz (ami megerősíti amit gondoltam rólad ,hogy makacs vagy) és ez a gondolkodásmód csak egyre jobban sodor a kátyúba bele.

Nem mondom ,hogy akadj rá rögtön az első pasira akit meglátsz az úton ,de mint a férfinem szintén egy képviselője a sokmilliárd közül azt mondhatom próbáld meg őket is egy szinten tisztelni mert nem biztos ,hogy igazán ismered őket és egy női elutasítás elutasító természet a te általad is említett " szórakozás " ismeretlen férfiakkal egyenlő a bunkósággal.

Hidd el az idő vasfoga sokat fog változtatni rajtad egy idő után látod a barátaid mind megházasodnak te is családot akarsz ( persze nem biztos ) és nőként mondjuk 30 felett már nem hiszem hogy annyira jó dolog lenni (azért gondolkodok ilyen hosszú távlatokban mert te azt írtad soha többé ezt ne feledd) .

Tehát ha ránézel egy átlagos pasira ne az előző barátaidra gondolj ( na mert ez is egy szemét pasi >.< ) hanem valaki hanem mint tiszta lapokra amik lehetnek az ász vagy gyenge lapok is akik max arra jók ,hogy a barátaid lehetnek .


ÜDV : Dr Sty

2010. jún. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a gebasz, hogy az ilyen embertípust utálom a legjobban... Nem tud visszavágni azoknak, akik a kárt okoztak, ezért egy olyannak adja vissza, aki "hagyja magát", tehát aki semmiről nem tehet...

Azaz, a saját kis egód sütkéreztetése érdekében porba tiporsz olyan embereket, akik szeretnek.

Én, az ilyen lányokat, meg szoktam törni, mint a sósperec, és mikor már a könnyük közt fetrengnek, akkor vagy szembesülnek saját aljasságukkal, vagy tetveknél sosem lesznek többek.

Sajnálom, utálom az igazságtalanságot.

2010. jún. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hajrá... ;)
2010. jún. 30. 10:34
 17/19 anonim ***** válasza:
honnan vagy kedves kérdező?
2010. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Észak-M.o. :P
2010. júl. 1. 19:49
 19/19 anonim ***** válasza:

szerencse, akkor nem ismerlek.. Csak ugye hasonló szituáció kapcsán felmerült, hogy tudom ki vagy....

Na de, hogy választ is kapj a kérdésedre. Szerintem szemét dolog, hogy "szórakozol", mondom ezt pasi szemmel, mivel "szórakoztak" velem is, mondanom sem kell, hogy imádtam...

Ha veled csinálnák lehet nem élveznéd ennyire.

Szerintem idővel majd lesz valaki aki minden hülyeséged ellenére xD szeretni fog és te is őt. Na nem folytatom, mert regényt tudnék írni, de lehet nem ez a megfelelő hely erre :)

2010. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!