Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy sohasem leszek már szerelmes?

Figyelt kérdés
Már egy ideje egy pasi sem tud kiváltani belőlem semmilyen érzelmet, pedig régen olyan könnyen és nagyon szerelmbe estem. Persze rengeteget csalódtam, lehet emiatt tényleg nem leszek többé szerelmes? Pedig jó érzés annak ellenére, hogy többnyire rosszul végződik. De most úgy érzem , hogy nekem soha nem lesz szükségem már komoly kapcsolatra, és nem tudok majd megszeretni úgy senkit. Másfél éve nem is volt párkapcsolatom, de jól megvagyok nélküle, és élvezem, ha bolondulnak értem, odavannak értem, és én csak "szórakozok" velük. Végre én vagyok a másik oldalon :P Jó tudom ez gonoszan hangzik..de miért van ez így?
2010. jún. 30. 00:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Azért van így,mert csalódtál,vagy túl nagy a szabadságérzeted,és már nem szereted ,hogy leköt valaki téged.

Szerintem majd fogsz találni valakit akit tényleg megszeretsz úgy igazán de ehhez is idő kell.

Én sosem voltam még igazán szerelmes egy srácban sem.Néha hiányzik,de legtöbbször amúgy nem:D Tökéletesen megvagyok így nélkülük.:)

Szerintem nem baj ha élvezed, de azért az sem jobb ha összetöröd a szívüket csak azt kapod a sorstól vissza amit megérdemlesz,úgyhogy jól vigyázz :)

persze a flört sosem árt.:)

Most élvezed,hogy szabad vagy és fiatal ennyi:D Majd jön egy érettebb korszakod is.

2010. jún. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
22 vagyok
2010. jún. 30. 01:03
 4/19 anonim ***** válasza:
22 évesen sem lehet még mindent eldönteni:)
2010. jún. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Aljas vagy, amúgy.
2010. jún. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Miért is? :)
2010. jún. 30. 01:08
 7/19 anonim ***** válasza:
"odavannak értem, és én csak "szórakozok" velük. Végre én vagyok a másik oldalon :P Jó tudom ez gonoszan hangzik..de miért van ez így"
2010. jún. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tehát én csak visszaadom, amit kaptam, nem tehetek róla, nem szándékos, én se akarok ilyen lenni, de na :)
2010. jún. 30. 01:10
 9/19 anonim ***** válasza:
ez kifogás, felelősség alól kibújás. ha én visszaadnám mindazt, amit ellenem elkövettek, meglehet a hűvösön barátkoznék a csótányokkal.
2010. jún. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az nem olyan helyzet...
2010. jún. 30. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!