Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem voltam még sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem voltam még sohasem szerelmes? Vajon át fogom élni valaha?

Figyelt kérdés

Már lassan 30 éves vagyok. Van férjem, gyerekeim. De egyre jobban foglalkoztat a gondolat, hogy én miért nem voltam sohasem szerelmes? Volt már, hogy úgy éreztem, az vagyok, de idővel rájöttem, hogy csak úgy akartam érezni. Különben nem tettem volna magam túl rajta olyan könnyen, gondolom...

Nagyon vágyom rá, és borzasztóan elszomorít, hogy nekem ez nem adatott meg.

Mi a baj velem?


2010. febr. 18. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy ahhoz megyek hozzá akibe nagyon szerelmes vagyok és jóban-rosszban kitartok mellette.
2010. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerettem, de nem szerelemmel. Kitartok mellette jóban rosszban, de mégsem éreztem azt soha, amit szerettem volna.
2010. febr. 18. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
A szerelem egy olyan érzés, amit az élet során csak nagyon kevés ember tapasztalhat meg. Van akik egy egész életet leélnek nélküle. Vannak akik dobálóznak a szóval, mintha csak valami labda lenne, így szeretlek, úgy szeretlek. Azok akik egyszer meglelik, soha nem felejtik el milyen érzés volt. Ezek után minden, az útjába kerülő személyben, akihez kicsit is közelebb kerül, megint azt az érzést keresi. Amúgy szerintem nincs veled semmi baj. Honnan tudod, hogy nem voltál szerelmes? A szerelem mindenkinek mást jelent.
2010. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De még kamasz korodban se éreztél soha még csak lángolást se egy fiú iránt? én 11-17 éves korom között folyton "szerelmes" voltam, a szívem majd kiugrott.... az igazi szerelem is ilyesmi, csak mélyebb és tartósabb.
2010. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a férjed iránt nem szerelmet érzel, ha még "sosem" éltél át szerelmet? Nem lehet,hogy túl sokat vársz ettől az érzéstől? Ha nagyon nem tudsz kiigazodni magadon, akkor beszélgess egy pszichológussal, lehet fel tudja tárni az okát. Komolyan csodákat tudna művelni.
2010. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
addig örülj!!!
2010. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De éreztem fellángolást, persze. Még felnőttként is volt, hogy azt hittem szerelmes vagyok. Hiányzott, amikor nem volt velem, stb. De egy idő után már nem vágytam a közelségére sem, és hamar túl tudtam tenni magam rajta.

Amit várok: ha meglátom, érezzem, hogy mennyire szeretem ezt az embert. Hogy várjam az együtt töltött perceket, napokat. Ilyeneket. Biztos tudjátok mire gondolok.

2010. márc. 12. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!