Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 2és fél éve vagyunk együtt. Én gyakran vagyok hisztis, gyerekes és túl féltékeny. Meg akarok változni, de nem megy. Egy ideig tök jó minden, aztán egy kisebb vita után totál bekattanok. Lécci valami tipp, hogy hogy változzak meg.

19/L


2010. jún. 30. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

nyugibogyó

a pasik nem bírják a hisztis p1csákat

2.5 év rekord már

2010. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen vagy. Ha szereted, akkor megerőlteted magad, és nem hisztizel minden baromságon. Ha nem szereted, csak megszokásból vagytok együtt, akkor meg szakítani kell bizony, mindketten jobban jártok, ha nyugi van inkább.
2010. jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem véleményt kértem. Segítséget a változtatáshoz, mert szeretem.
2010. jún. 30. 00:12
 4/7 A kérdező kommentje:
a 2. válaszolónak pedig köszi:)
2010. jún. 30. 00:14
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez a te bajod.
2010. jún. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg kéne ismerned magad jobban. A féltékenység pl önbizalomhiányból fakad.
2010. jún. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de arról nem esett szó, hogy adott e okot a féltékenységre a barátja, lehet mi itt oltjuk szegény lányt, közbe nem ok nélkül féltékeny.
2010. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!