Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kilencedikbe megyek. SZeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilencedikbe megyek. SZeretnek most nyaron teljesen megvaltozni kulsoleg. Hol kezdjem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
jól
2011. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Állj fel a géptől :)
2011. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Először is lány vagy fiú vagy?
2011. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bocsi,lany,14 eves.
2011. jún. 29. 10:37
 5/16 anonim ***** válasza:
foggyál le.
2011. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy állj föl a géptők, föl a melegítő ruit és fuss le egy (kb 1km) tevát, ezt úgy két naonta meg lehet ismételni, nem kell megszakadni. Kajákkal óvatosan, és szeptemberre már jelentősen megváltozhat az alakod, ha teszel érte.
2011. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hibákért elnézést, elég fos a billentyűzetem..
2011. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
kozmetikus.fodrász !
2011. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Előszöris emeled fel a segged a gép elöl,vedd fel a futócipőd,és fuss mindennap 40 percet/pattanj bringára/sétálj/ússz/görkorizz.Én az esti órákat ajánlom inkább,attól függ,hogy mikor fekszel le.Futás után ne egyél,majd csak 1,5-2 órával tejet,vagy túrót,vagy sovány húst zöldséggel.Figyelj oda a kajára,ne egyél mekis szemetet,cukros,fehér lisztes,túl zsíros,fűszeres kajákat.Csokik,sütik,nasik,cukros űdítők elfelejtve,helyette nasinak olajos magvak,de nem 1 kiló,hanem 10 dkg,vagy zöldségek/gyümölcsök,és VÍZ,VÍZ,VÍZ,VÍZ!!!Napi 2-3 liter simán lemehet,ha nem több,főleg nyáron!!Reggelizz bőségesen,ebédre husi+saláta,vagy vmi könnyű kis leveske,főzelék,uzsira,joghurt,gyümölcs,keksz.Néha engedhetsz a csábításnak,mondjuk heti 1x 1 szelet süti,vagy fagyi.


Menj el a fodrászhoz,vágass vmi teljesen új frizurát.ha eddig hosszú barna hajad volt,most festesd be vörösre,és legyen rövid,pl.bubi frizurád(persze ha jól áll)Kérd ki a barátnőid,fodrászod véleményét,hogy szerintük milyen fazon,szín állna jól.

Menj el kozmetikushoz,tísztíttasd ki az arcod,szedesd ki a szemöldököd szép formájúra.Napozz sokat,hogy szép színed legyen,a szolit nem javaslom.Radírozd le a tested testradírral,vagy luffaszivaccsal,főleg a kényes területeket,a combodat,popsidat.Fokozza a vérkeringést+meleg-hideg vizes váltózuhany,ha végeztél,kend be magad vmi jó kis hidratáló krémmel.Ezt heti többször is csinálhatod.

Ha eddig sportosan öltöztél,itt az ideje,hogy kicsit nőiesedj!!Szerezz be egy csinos sarut(nem kell egyből magassarkúzni,főleg nem 14 évesen),szép szoknyákat,csinos ruhákat,blúzokat,toppokat,vegyél kiegészítőket mellé,minden félét,azzal lehet igazán feldobni egy szettet!Nézegesd a divat magazinokat,netet,rengeteg ötletet elleshetsz!

Egyik kedvencem:

[link]


Ha kérdésed van még,írj nyugodtan!:)

2011. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a többiek nem értik hogy miről beszélsz:) De Én is hasonló helyzetben vagyok mint Te. Megkérdezhetem hogy melyik suliba mész?:D Amúgy szerintem ne változz nagyot, tapasztalatból mondom ,mert nem fogod magad jól érezni. Én is elkövettem ezt a hibát, de rájöttem hogy Én ilyen vagyok, aki szeret, szeressen így ahogy vagyok.
2011. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!