Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fog megváltozni semmi? (lent)

Figyelt kérdés

Ha eddig nem volt még barátom már nem is lesz...

Én nem gondoltam volna soha de soha, hogy ez nálam probléma lesz, de mégis, pedig kívülről senki sem gondolná, hogy még nem volt pasim. A külsőmmel semmi gond, de elég érdekes a viselkedésem, szóval olyan furán reagálok le dolgokat, ha poénkodnak is velem, hiába tudom, hogy poén, furán kezelem, de én sem nagyon tudok hülyülni az emberekkel, nem nagyon közeledik felém senki, vagyis egyáltalán nem. Tudom lehet hülyén hangzik, de nem tudom min kéne változtatnom, én itt nem keresek társat, nem panaszkodni jöttem, csak véleményekre lennék kiváncsi, hogy mégis mi a fenét kéne tennem, hogy megismerjek egy olyan pasit, aki nekem kell, illetve hogy szerezhetném meg? Mert mielőtt mindenki azt gondolná, hogy biztos túl nagyok az elvárásaim, találkoztam már nem egy olyan sráccal, aki számomra úgy volt tökéletes ahogy volt, csak valahogy mégsem tudtam hozzá közelkerülni.

Normális gondolkodású lánynak tartom magam, kommunikálok az emberekkel, nem tudom miért, de úgy érzem csak zárt ajtókat találok magam körül.

21/L


2011. máj. 14. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne változhatna meg?


ha elkezdesz kicsit szexisebben, de mégis szolidan öltözködni, illetve nyitsz a többiek felé könnyen lehet barátod.:)


Változni kell.:)

2011. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet van valami a kisugárzásoddal,ami miatt a férfiak nem mernek nyitni feléd.A másik.Ha társasági körökben mozogsz és hasonló korúak ott a pasik,akkor esetleg ők még nem férfiak igazán,hogy merjenek feléd férfihoz méltóan közeledni.

Szóval nem csak veled lehet probléma,hanem azokkal akik körülvesznek.Én azt mondom járj nyitott szemmel,próbálj meg gyakrabban szórakozni,kikapcsolódni eljárni.

Dolgozol v suliba jársz még?Ott milyen a felhozatal?23N

2011. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az lehet a baj, hogy felépítettél magad elé egy nagyon magas falat, és a falon túl van egy mérce aminek meg kell felelni, és mércén túl, ott virít a homlokodon még a "húzz a búsba" felírat is!


Ergo:

Lazíts, ne légy annyira zárkozótt mert ezt érezik rajtad, légy nyitottabb az emberek és a világ felé, mert megközelíthetetlennek tűnsz, le kell rombolnod azt a falat ami előtted van, és a mércét lejjebb vinni, hogy több pasi is megfeleljen neked és nekeljen a pasiknak mind a 10 pontnak megfelelnie ami a mércéden van.


Illetve töröld le azt a húzz a fr@ncba felíratot a homlokodról!

2011. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most épp dolgozom, de csak diákként, amikor suliba jártam is detto ez volt. Lehet baj van a kisugárzásommal, épp ez a gond, hogy nem tudom hogy változtassak rajta, mert engem nagyon sok minden érdekel, és sokat is tudok beszélni, de csak akkor ha látom, hogy a másik ember érdeklődő, mert ha nem, rögtön elszomorodom, és elcsöndesedek.
2011. máj. 14. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak barátaid,barátnőid?Nekik mi a véleményük erről?

Szoktál velük eljárni valahova?Van hobbid?Akkor tudok írni még pár dolgot...23N

2011. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy barátnőm tudja csak, hogy nem volt még barátom, szerinte majd eljön az ideje, a többiek már az elejétől fogva ahogy megismertek úgy gondolták volt barátom, csak jelenleg nincs, pedig sosem hazudtam, hogy volt, de azt sem mondtam, hogy nem, ezért is írtam, hogy a kűlsőm alapján nem gondolnák.

Sokat nem járok bulizni, de ha voltam ott csak taperoltak. Kimondott hobbim nincs, túrázni, vásárolni szeretek, sétálni, moziba menni, kávézóba beszélgetni, jó időbe bicajozni vagy futni, meg a nyeltanulás, ha az hobbinak mondható de ezek nem hiszem, hogy előbbre vinnének ismerkedés terén.

2011. máj. 14. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!