Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós gondok. Vélemény?

Figyelt kérdés

Párommal négy éve vagyunk együtt. Januárban történt az eljegyzés, és jövő májusban lesz az esküvő.


Sosem voltak komolyabb problémák köztem és leendő anyósom között, azonban az eljegyzés óta eléggé megváltozott a helyzet. Ha átjön hozzánk, szinte mindenbe beleköt, például miért úgy vannak elrendezve a dolgok a konyhaszekrényben, miért nem az ing ujját vasalom ki először. Szinte minden harmadik napon felhívja a páromat, hogy ugorjon már haza, mert ezt-meg-ezt meg kell csinálni, ebben meg abban kellene segíteni. A múltkor vőlegényem megmondta neki, hogy elég volt, ideje lenne már leszállnia rólunk. Erre azt mondta neki:

"Fiam, élvezd ki amíg hazajöhetsz, mert ha már nős leszel, nem akarom majd mindig, hogy idegyere."


Mitől ez a pálfordulás? Vélemények?


2010. jún. 29. 19:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az egészben csak az az érdekes, hogy például én egyke vagyok, nincs testvérem, a szüleim - főleg édesapám - mindig babusgattak, ahogy ez az "egy szem pici lánynál" szokott lenni. És ők mégsem akadtak ki, amikor összeköltöztünk párommal (ők pótolták ki nekünk a lakás árát, hogy ne kelljen kölcsönt felvennünk).

Pedig én azt vártam, hogy majd az én szüleim fognak "akadékoskodni" és anyósomhoz hasonlóan viselkedni. De szerencsére nem így lett.


Ebből végülis azt akartam kihozni, hogy emberfüggő is a dolog. Anyósom szeret irányítani, a férjét is szokta néha ugráltatni, persze azért túlzásba nem viszi. Csak olyan "miden lében kanál" típusú nő.

2010. jún. 29. 19:44
 12/13 anonim ***** válasza:

Anyós akkor jó ha jó porhanyós.:)

Adok tippet de úgy hallgass rám hogy rossza kapcsolatom az anyósommal. Eleinte még foglalkoztatót a véleménye most már nem.

Ha valami olyat mond ami nem tetszik, egyszerűen leordítom a fejét jó sok trágársággal tarkítva. A legutóbbi alkalom olyan jól sikerült hogy kb 1,5- 2 hónapig nem is köszönt.

2010. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Néha már én is közel állok ahoz, hogy leordítsam, de eddig még sikerült türtőztetnem magam...
2010. jún. 30. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!