Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós gondok. Vélemény?

Figyelt kérdés

Párommal négy éve vagyunk együtt. Januárban történt az eljegyzés, és jövő májusban lesz az esküvő.


Sosem voltak komolyabb problémák köztem és leendő anyósom között, azonban az eljegyzés óta eléggé megváltozott a helyzet. Ha átjön hozzánk, szinte mindenbe beleköt, például miért úgy vannak elrendezve a dolgok a konyhaszekrényben, miért nem az ing ujját vasalom ki először. Szinte minden harmadik napon felhívja a páromat, hogy ugorjon már haza, mert ezt-meg-ezt meg kell csinálni, ebben meg abban kellene segíteni. A múltkor vőlegényem megmondta neki, hogy elég volt, ideje lenne már leszállnia rólunk. Erre azt mondta neki:

"Fiam, élvezd ki amíg hazajöhetsz, mert ha már nős leszel, nem akarom majd mindig, hogy idegyere."


Mitől ez a pálfordulás? Vélemények?


2010. jún. 29. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egyke a párod? lehet attól fél az anyja hogy elveszed tőle a kicsi fiát. neked kellene beszélned vele hogy miért változott meg ennyire a helyzet a gyűrűhúzás óta. sajnálom hogy így alakult. remélem megoldódik :)
2010. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Felfogta, hogy az ő édes kisfia már egy nővel fogja összekötni az életét. Meg miaz, hogy ha már házas, akkor ne menjen le hozzájuk? Még a fia marad, az én tesóm is augusztusban házasodik, de anyám nem szórakozik velük, ugyanúgy várja őket továbbra is ebédre vasárnaponként, ahogy eddig. Szerintem elég feszült időszak ez az anyósodnak, ne foglalkozzatok vele. Majd ha az esküvő után is így fog viselkedni, akkor jobb lesz beszélni a fejével. Talán az esküvő meglágyítja a szívét és nem lesz ilyen makacs és akadékoskodó. Adjatok neki időt!
2010. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem egyke a párom, ő már 28 éves, és van egy 25 éves öccse. Ami a "mami pici fia" dolgot illeti... Hát igen. Néha úgy bánik velük, mintha még óvodások lennének. Ez a 25 éves öcsikénél be is vált, nem jár sehová, még sosem volt barátnője!!! Csak ül otthon, és számítógépezik, meg olvasgat.


Amúgy már több, mint két éve együtt lakunk, hozzászokhatott volna, hogy a fia nincs otthon minden nap. Rendszeresen átjárunk hétvégente, hol hozzájuk, hol pedig az én szüleimhez. Próbáltam már beszélni vele, de mindig azt hajtja, hogy neki semmi baja. Én elhiszem, hogy nehéz időszak ez neki, de hát már több milliárt anyuka átélte ezt mindenféle kiborulás nélkül.

2010. jún. 29. 19:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Az első gondolom úgy értette, hogy csak anyja van-e neki, csak rossz szót használt.
2010. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
egyke: nincs tesója
2010. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jah még egyszer elolvastam mit írt, nem szóltam bocsi.
2010. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én tökéletesen értettem, mire gondolt az első válaszoló. Erre a kommentemben választ is adtam.


Amúgy pároméknak van apjuk is, vele az égegyadta világon semmi baj, nagyon kedvelem őt, mert mindig nagyon kedves volt velem.

2010. jún. 29. 19:20
 8/13 anonim ***** válasza:
első vagyok. nem úgy értettem h megvan e mind2 szülője hanem van e testvére. kérdezőnek üzenem hogy akkor az a probléma hogy az öccsénél bevált a furfangoskodása és sikerült egy befordult embert faragnia belőle csak azért hogy az anyuka ne maradjon egyedül öreg napjaira viszont ezt a párodnál nem sikerült elérnie s ez bosszantja. nem vagyok benne biztos de szerintem arra számolt hogy nem vesz el téged és akkor visszakapja magának... nem szabad ennek közétek állnia. az anyuka meg majd beletörődik. kívánom hogy megoldódjon.
2010. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm első válaszoló.


Csak engem kicsit zavar, hogy már kezd megromlani a párom és az édesanyja közötti viszony. Én pedig ezt nem szeretném, szerintem nem jó, ha valaki tartósan haragban van az anyjával. Remélem az seküvő majd meglágyítja a szívét, ahogyan a Második válaszoló írta.

2010. jún. 29. 19:27
 10/13 anonim ***** válasza:
valóban nem jó ha a gyerek szülő kapcsolat megromlik de én azt mondom h ha az anyám nem bízik a döntésemben akkor nem bennem van a hiba... Te is látod, tapasztalod h ki akarja sajátítani a párodat. olyat meg hogy mondhat egy anya a gyerekének h "Fiam, élvezd ki amíg hazajöhetsz, mert ha már nős leszel, nem akarom majd mindig, hogy idegyere." lehet h durva leszek de ássa el magát az ilyen szülő. az én anyámnak az a legfontosabb h én boldog legyek. annyit kért h esküvő előtt ne költözzek el itthonról. nővérem 3 éve házas, sógoromat ki nem állhatja mégsem mondja tesómnak hiszen ő szereti és anyának ez a fontos. itt az anyukának kellene magába néznie egy kicsit h ne legyen önző ha a gyermeke boldogságáról van szó.
2010. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!