Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy megoldódjan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy megoldódjanak a gondok?

Figyelt kérdés

Több éve tartó kapcsolatban vagyok,egyikőnk sem fiatal már.

A fő problémám az lenne,hogy a barátom nagyon hirtelen haragú.

Ha neki rossz napja van,ha vele rossz dolog történt,nem lehet hozzá szólni,kifordul magából,beszólogat,nagyon durván megbánt.

Pár hónapja költöztünk össze,de ezeket eddig is tudtam,de mióta együtt élünk,ezt jobban tapasztalom.Úgy érzem én alkalmazkodom csak hozzá.

Van,hogy annyira rendes,figyelmes,hogy minden rossz dolgát eltudja velem feledtetni,de máskor megőrül,és nem tudom kezelni.

Hiába mondták sokan,hogy ne foglalkozzak vele ilyenkor,maradjak csöndbe,de nem megy.

Csak sírok,és úgy érzem,hogy nem bírom tovább.

Szeretem mindennél jobban,de ő nem képes alkalmazkodni hozzám.

Mindig én lesem mikor milyen hangulata van,hogy szóljak hozzá.

Biztos vagyok benne,hogy szeret,mert képes volt velem összeveszni a szüleivel,akik ellenezték a kapcsolatunk.

Kitartott mellettem mindvégig,és ha arról van szó,ki is tart.

Nem tudom mit tehetnék,hogy más legyen velem,hogy törődjön velem többet,és ritkuljanak a veszekedések,hogy változzon a viselkedése.

Kikészít idegileg,és lelkileg.

Még nem dolgozom,nem találtam munkát,ez is megvisel,az örökös itthonlét.

Úgy érzem kezdek megőrülni.


2011. szept. 23. 14:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Az egész életem feltettem a kapcsolatunkra.

Mindenkit elhagytam,elköltöztem,mindent magam mögött hagytam,ami nem hiányzik,de annyira egyedül érzem magam.

Nem tartom magam sokra,sokszor félek mi lesz velünk,velem,az önbizalmam sem sok már.

Nem találkozok emberekkel,nem beszélgetek senkivel,csak a négy fal........

2011. szept. 23. 14:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mint írtad a barátod hirtelen haragú. Tehát amikor ordítozik veszekszik vagy éppen pl leszól valamit (pl ruhádat vagy a főztöd) akkor az nem azért van, mert személy szerint rád mérges, hanem azért mert valahogy le akar nyugodni és ere azt a módon ismeri h kiordítja magát a vele szembekerülő személlyel jelen esetben veled.

Alternatív lehetőség lehet a sport (gondolok itt pl lenyom egy sprint futás vagy egy boxkesztyű és fűrészporos zsákkal kcsiit edz), esetleg egy fémbögre amit többször földhöz lehet vágni :-)

Próbáld meg ilyenkor az ő érzéseire koncetrálni, tehát rékérdezni mesélje el mit érez vagy kimondani az ő érzéseit (pl gyűlölöma fönököm, mert....), így talán könnyebben lenyugszik.

2011. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én párom is hasonlóan viselkedik, én sem minden esetben tudom kezelni. Sőt ő nem csak ha valamin kiakad, hanem a legtöbb reggel igy viselkedik. Egyszerűen reggel ideges, utál felkelni és ilyenkor mindenre és mindenkire haragszik. Azt mondja ilyenkor adjak neki 10 percet, ne szóljak hozzá. De ezt nagyon nehéz kibirni, mert közben engem is felidegesit azzal, amit művel. Én már mondtam neki, hogy szedjen gyógyszert rá mert nem normális. Ezen kivül jól megvagyunk meg szeretjük egymást.

Bocs, hogy nem irtam semmi használhatót... :D Vannak ilyen emberek

2011. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az exem ilyen volt. 2évig éltem vele. boldog is voltam meg nem is. ö volt számomra az isten, a férfi,talán még ma is van bennem némi szerelemfoszlány iránta de sosem tudnék ujra vele lenni. itt most nem a sziv az ur. itt muszáj volt az eszemmel gondolkodni. hiába szerettem, az egészségem ráment a gondokra.

ha már most ki vagy borulva mi lsz késöbb? én a végére totálkiégtem, a barátaim nem ismertek rám. de visszatértem szerencsére.azota két év telt. ö volt nekem a nagy ő akivel képtelen voltam együtt élni... hát jah..erre nem lehet sokat mondani, ez van.....


kár hogy feladtál mindent! együtt élés nélkül nem szabad. lakva ismerszik meg az ember. igy nem tudok tanácsot adni. én vissza tudtam költözni szüleimhez.

2011. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi forma a párom. Még az összeköltözésünk előtt volt egy eset ahol rajtam töltötte ki a haragját. Nagyon tajparaszt volt. 10 perc múlva amikor már volt "menekülési útvonalam" szó nélkül eljöttem, amit pár perc múlva észrevett és utánam jött. Mondtam neki, hogy utoljára beszélt velem így, pláne ok nélkül. És így is lett. Az óta visszafogottabb és nyugisabb. Amióta együtt élünk azóta még többet szelídült. Pedig nem vagyok én sem egy házisárkány. Csak nem tűröm hogy valaki boxzsáknak használjon (sem pszichésen, sem fizikailag). Én sportban vezetem le a felgyülemlett feszültséget. A mozgás, akár a tánc is, remek stresszoldó. Bátran ajánlom mindenkinek akinek dühkezelési problémái vannak. És amúgy nincs senkim rajta kívül, de ez sem tartana vissza ha el akarnám hagyni. Neked azt tanácsolnám hogy ne egy párkapcsolatra alapozd az életedet, meg akárki másra se, egyedül csak magadra. Minden más csak hab a tortán, az élet sava, borsa. De nagyon kellemetlen tud lenni ha függsz valakitől, vagy valamitől. Például párkapcsolattól. Mert akkor nem fogsz kilépni belőle akkor sem ha sz.r. Egyébként attól hogy nincs munkád még kimozdulhatnál a lakásból:) Sétálj, kocogj, szerezz barátokat, vagy akármi. Amíg meg otthon van töltsd az időt hasznosan. Amikor épp nem keresel munkát, kezdj el tanulni valamit. Nyelvet például, azt akár egyedül is lehet. Vagy állj be önkéntesnek egy állatmenhelyhez, vagy akármilyen karitatív szervezethez. Legalább hasznosnak éreznéd magad, és le is kötne. Nem beszélve arról, hogy nagyon nemes gesztus, és a rászorulóknak mindig jól jön egy segítő kéz:) Akár még az önéletrajzod is színesítheted vele.:) Ügyesen:)
2011. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az apám ilyen. És sajnos még egy fedél alatt kell élnem vele, de már nagyon unom. Nem volt túl jó gyerekkora, hamar elvesztette a szüleit, nagymamája nevelte. Furcsa természete volt neki is. Szerintem emiatt lett ilyen ingerlékeny apám. A legapróbb dolgon, pl. eltör egy poharat, már ordít és káromkodik. :( Gyakran a legközelebbi személyen vezeti le a feszültségét. És nagyon hamar felemeli a hangját.
2011. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!