Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanátok? Melyikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok? Melyikkel élnéd le az életed?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban lányok segítségét kérném.Az a helyzet, hogy van két srác, akik között "vívódom". Az egyikhez (nevezzük "A"-nak) eléggé ragaszkodom és szeretem, sok minden köt hozzá, a szex leírhatalanul jó vele, de amúgy meg nem nagyon tudok vele hosszasan beszélgetni (ami nekem nagyon fontos dolog, mert szeretem ha agyilag is megmozgatnak). A másik sráccal a helyzet (nevezzük "B"-nek) hogy imádom a társaságát, baráti a kapcsolatunk, hihetetlenül sokat tudunk beszélgetni, megszűnik a külvilág ha vele vagyok, de (most lehet megfogtok "kövezni"...) szexuális téren az vele a problémám hogy kicsi a pénisze:( Tudom, hogy ez nem számít, de nekem valahogy mégis...:S De mégis nagyon jól érzem magam vele, de szexuális téren "A"-val passzolok össze teljes mértékben. Kit választanátok társnak "A"-t vagy "B"-t?

Köszönöm előre is a segítségeteket, nekem ez fontos lenne.


2010. jún. 29. 07:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Itt a nyár, használd ki , menj el nyaralni, de nélkülük !Szórakozz kicsit, persze ne ribi módjára:) és kiderül melyik hiányzik jobban !!! Nehéz egy hónap után dönteni , de attól, hogy 30 leszel, ne ugorj bele fejetlenül semmibe, ész és szív legyen ott amikor döntesz ! A felé hajlanék, mert vhogy én is azt veszem ki, hogy oda húz a szíved és nem mellékes egy kapcsolatban hosszú távon a szexnek fontos szerepe van ! A barátok, a meló tudja "pótolni " az agytornát számodra és inkább azt pótolják mások, mint a szexet !!!! és ki tudja, ha jobban megismered "A"-t , lehet jókat tudsz majd vele beszélgetni, de időre van szüksége, hogy megnyíljon !

Na minden jót !

2010. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem akartalak leoltani, remélem nem vetted annak, de sok hasonló ismerősöm van, és hidd el, neked valójában egyik sem kell, hiszen akkor tudnád, hogy kit is akarsz pontosan. Inkább keresgélj tovább, és hagyd őket...:)

2010. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Most írtad le, hogy neked egyik sem az igazi....akkor minek kapkodni?
2010. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Hú neharagudj,de én egyiket sem választanám! Inkább még több tapasztalatra lenne szűkséged,és nem velük!Semmiképpen sem velük. Miután most van A és B, őket egymáshoz viszonyítod,és hasonlítgatod,nézegeted miben jobb az egyik,és miben a másik. Ergó,egyik sem tökéletes számodra.

Én azt mondom,neked márpedig a tökéletes kell. És hidd el,ha megtalálod a tökéletest,akkor nem fog pl számítani az,hogy mekkora valakinek a pénisze.

Szóval szerintem egyikhez sem vonzódsz igazán.Mindegyikhez csak félig-meddig...ugye tudod mire gondolok.Egyiket sem választanám.23N

2010. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:

C az ideális és létezik is sok a világban... Amennyiben a kettő közül kellene választani, akkor inkább A, mert, ha B-vel valami nem stimmel az ágyban, akkor a kapcsolat nagyon hamar rámegy, akármilyen jól el tudtok beszélgetni. Előbb-utóbb megcsalás lesz!

Tehát: A.

2010. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Teljesen felfogom és megértem a problémádat! Írtad, hogy 30 leszel, lehet hogy titkon úgy érzed, ideje lenne már elköteleződni, esetleg későbbiekben házasság, gyerek... Ehhez viszont meg kell találnod életed párját, aki minden téren kielégítő tud lenni a számodra! Szerintem nem akarsz már tovább keresgélni, ebből a kettőből akarsz választani, hiszen ki tudja mikor jön(nének) még hozzájuk hasonlóan jó pasi(k) az életedbe! Én is azt mondom, hogy válaszd A-t, mert B-vel te inkább csak barátként tudsz együtt lenni, hiszen A-val majdnem miden tökéletes, csak a beszélgetések hibádzanak, de lehet, hogy később tényleg jobban megnyílik majd, legyél te is érdeklődő és türelmes hozzá. B-vel jól el tudsz dumálgatni, de ismerem ezt az érzést, amikor nem igazán van vonzalom, inkább tetszik, hogy teper, hogy érezteti veled, hogy jó nő vagy, de valahogy nem érdekel, mint férfi... Igen, tényleg nem! Próbálj meg barát maradni vele, hanyagoljátok a szexet B-vel, mondd meg neki, hogy A-t szereted szerelemmel, vele csak barátságot tudsz elképzelni és reméled, hogy megérti ezt! :)

21/L

2010. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:47


Köszi a választ, nagyon szépen megfogalmaztad:)

Többieknek is persze köszönöm a válaszokat.

2010. júl. 1. 13:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!