Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanátok? Melyikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok? Melyikkel élnéd le az életed?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban lányok segítségét kérném.Az a helyzet, hogy van két srác, akik között "vívódom". Az egyikhez (nevezzük "A"-nak) eléggé ragaszkodom és szeretem, sok minden köt hozzá, a szex leírhatalanul jó vele, de amúgy meg nem nagyon tudok vele hosszasan beszélgetni (ami nekem nagyon fontos dolog, mert szeretem ha agyilag is megmozgatnak). A másik sráccal a helyzet (nevezzük "B"-nek) hogy imádom a társaságát, baráti a kapcsolatunk, hihetetlenül sokat tudunk beszélgetni, megszűnik a külvilág ha vele vagyok, de (most lehet megfogtok "kövezni"...) szexuális téren az vele a problémám hogy kicsi a pénisze:( Tudom, hogy ez nem számít, de nekem valahogy mégis...:S De mégis nagyon jól érzem magam vele, de szexuális téren "A"-val passzolok össze teljes mértékben. Kit választanátok társnak "A"-t vagy "B"-t?

Köszönöm előre is a segítségeteket, nekem ez fontos lenne.


2010. jún. 29. 07:44
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
én mindenképpen azzal lennék, akivel jól megértjük egymást, szeretek vele lenni hiányzik, sokat gondolok rá, eltudnám képzelni vele hosszú távon. mert bizony döntened kell. vagy az egyik vagy a másik, mert hosszútávon nem lehet így, ebben igazad van. de akár egy harmadik is jöhet. a lényeg, hogy én azt választanám, akivel nagyon jól érzem magam, aki hasonló, mint én, aki megnevettet, akivel bármit megtudok beszélni. a sex is fontos, de abban össze tudtok kovácsolódni. de persze, ha egyik iránt sem érzel semmit és nem akarsz komolyabb kapcsolatot, akkor azt válaszd, akivel jobb az ágyban és még el is vagytok együtt. ezt te érzed, hogy mit akarsz hosszú távon. komolyabb kapcsolatot vagy csak kalandot. én voltam hasonló helyzetben. ott együtt éltem egy sráccal, akiért odavoltak a nők, nagyon helyes volt, kedves, jó volt vele az ágyban, de mégsem volt a másik felem. közben megismerkedtem egy másik sráccal, nagyon sokat beszélgettünk, nevettünk, aztán rájöttem hogy nekem ő kell. az igaz, hogy az ágyban nem volt nagy ász, de aztán összekovácsolódtunk. azóta is együtt élünk. szóval ezt te döntsd el. ha fiatal vagy még és egyik iránt sem érzel semmit, akkor szerintem csak szórakozz tovább, bulizz, hülyítsd a pasikat mert egynémelyik megérdemli, aztán majd megtalálod a neked megfelelőt. de ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor azt választanám a helyedben, akivel nagyon jól érzem magam, aki megnevettet és aki akár a másik felem is lehet. kicsit hosszúra sikeredett, de remélem érted.... :) 29/L
2010. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lassan 30 leszek, tehát nem szeretnék már sokat "szarakodni":)

Amúgy "A" szeret engem és azt hiszem ragaszkodik hozzám, "B" pedig "ezerrel"hajt rám:)És komolyan is gondolja. Néha már kész vagyok tőle, de tetszik:) Meg nem akar elveszteni, merthogy annyira jól érzi magát velem:)

Szval egy szavam se lehetne, de mégis őrlödöm...:S

Én "A"-t szeretem, de "B"-vel jobban érzem valahogy magam...:S

Kész vagyok magamtól is...:S:)

2010. jún. 29. 09:34
 23/37 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez a "kettős játék"?
2010. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Kb. 1 hónapja.
2010. jún. 29. 09:55
 25/37 A kérdező kommentje:
Miért is...?
2010. jún. 29. 09:56
 26/37 anonim ***** válasza:
76%
Mennyire ismered őket, illetve lehetsz tisztában azzal, hogy kihez mi köt. Bár szerintem férfi és nő vonzalom csak A-val van, B-t nagyon kedveled, de inkább barát, plusz imponál, hogy ennyire tetszel neki. Egyik sem az igazi, de ha már választani kell, szerintem az A, de nem egy életre. B-vel legyél kíméletes hátha még "barátok" maradhattok.
2010. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
előző vagyok. az első mondatom, arra vonatkozik, hogy miért tettem fel a kérdést :)
2010. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Felfogtam...:)
2010. jún. 29. 10:29
 29/37 A kérdező kommentje:

Kár, hogy nem lehet két pasi egyszerre:( :D

Vagyis lehet...csak nem szép dolog!

2010. jún. 29. 10:36
 30/37 A kérdező kommentje:
Na jó, csak hülyültem! Tényleg nem jó így...:S
2010. jún. 29. 10:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!