Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanátok? Melyikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok? Melyikkel élnéd le az életed?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban lányok segítségét kérném.Az a helyzet, hogy van két srác, akik között "vívódom". Az egyikhez (nevezzük "A"-nak) eléggé ragaszkodom és szeretem, sok minden köt hozzá, a szex leírhatalanul jó vele, de amúgy meg nem nagyon tudok vele hosszasan beszélgetni (ami nekem nagyon fontos dolog, mert szeretem ha agyilag is megmozgatnak). A másik sráccal a helyzet (nevezzük "B"-nek) hogy imádom a társaságát, baráti a kapcsolatunk, hihetetlenül sokat tudunk beszélgetni, megszűnik a külvilág ha vele vagyok, de (most lehet megfogtok "kövezni"...) szexuális téren az vele a problémám hogy kicsi a pénisze:( Tudom, hogy ez nem számít, de nekem valahogy mégis...:S De mégis nagyon jól érzem magam vele, de szexuális téren "A"-val passzolok össze teljes mértékben. Kit választanátok társnak "A"-t vagy "B"-t?

Köszönöm előre is a segítségeteket, nekem ez fontos lenne.


2010. jún. 29. 07:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

jaj, most veszem csak észre, hogy Melyikkel élnéd le az életed ?!

EGYIKKEL SEM !!!! KERESS HARMADIKAT !!! DE ELŐTTE SZAKÍTS MINDKETTŐVEL !!!!

2010. jún. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy "B"-vel rossz lenne a szex, csak nem annyira jó...
2010. jún. 29. 08:14
 13/37 anonim ***** válasza:
53%
A kérdésed alapján teljesen alkalmatlan vagy még egy tartós kapcsolatra, szóval inkább egyikkel se éld le az életed, hanem keresgélj tovább. A nyilván kilőve, ha a méret ennyire zavar, akkor B is. Inkább élj még egy kicsit, meg fejlődj lelkileg-szellemileg...:)
2010. jún. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket se válaszd. Vonulj inkább kolostorba, kíméld meg magadtól a világ férfilakosságát.
2010. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell leoltani! Ha én megtiszteltelek titeket azzal, hogy feltettem a kérdésemet, akkor elvárom, hogy normális válaszokat kapjak!
2010. jún. 29. 08:22
 16/37 anonim ***** válasza:
52%
Már írtam korábban és nem oltottalak le, de valóban furcsa a dolog.Objektíven látod, hogy alapvető problémáid vannak mindkettővel (más kérdés, hogy ezek mennyire valósak vagy szimatikusak másoknak, a lényeg, hogy neked probléma), mégis komolyan szóba jön, hogy egy életre lekötöd magad vmelyikük mellett.
2010. jún. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:26


Sajnálom, ha magadra vetted.Nem neked írtam! Csak az idióta hülyék válaszaitól a "falra mászok"!

2010. jún. 29. 08:29
 18/37 anonim ***** válasza:
Félreértettél, nem vettem magamra. Azt próbáltam megmagyarázni neked, hogy más, nálam bárdolatlanabb hozzászólók miért oltogatnak a kérdésed miatt... :)
2010. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 29. 08:32
 20/37 anonim ***** válasza:

én a "B"-t választanám... "imádom a társaságát, baráti a kapcsolatunk, hihetetlenül sokat tudunk beszélgetni, megszűnik a külvilág ha vele vagyok" és a szex se rossz... akkor mi kell még? amúgy szerintem is ha nem tudod elfogadni azt, h mekkora a farka akkor inkább "A" me a "B"-t tönkre teszed lelkileg... és szerintem is a "C"-vel járnál a legjobban...

17/L

2010. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!