Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanátok? Melyikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok? Melyikkel élnéd le az életed?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban lányok segítségét kérném.Az a helyzet, hogy van két srác, akik között "vívódom". Az egyikhez (nevezzük "A"-nak) eléggé ragaszkodom és szeretem, sok minden köt hozzá, a szex leírhatalanul jó vele, de amúgy meg nem nagyon tudok vele hosszasan beszélgetni (ami nekem nagyon fontos dolog, mert szeretem ha agyilag is megmozgatnak). A másik sráccal a helyzet (nevezzük "B"-nek) hogy imádom a társaságát, baráti a kapcsolatunk, hihetetlenül sokat tudunk beszélgetni, megszűnik a külvilág ha vele vagyok, de (most lehet megfogtok "kövezni"...) szexuális téren az vele a problémám hogy kicsi a pénisze:( Tudom, hogy ez nem számít, de nekem valahogy mégis...:S De mégis nagyon jól érzem magam vele, de szexuális téren "A"-val passzolok össze teljes mértékben. Kit választanátok társnak "A"-t vagy "B"-t?

Köszönöm előre is a segítségeteket, nekem ez fontos lenne.


2010. jún. 29. 07:44
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Légyszives kort írjatok!
2010. jún. 29. 07:45
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt akarod, hogy még hatvan éves korában is férfi legyen melletted, akkor a kisfarkú a jobb.

Ha a másik csak a dugás közben tud férfi lenni, akkor abba gondolj bele, hogy mi lesz, ha már nem lesz akkora libidó.

2010. jún. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
57%
szóval egyszerre jársz mind a két fiúval.....szuper...
2010. jún. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
C-t. És ez nem vicc. L/34
2010. jún. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

várd meg amíg jön egy minden szempontból megfelelő harmadik...ne köss kompromisszumokat


20/L

2010. jún. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem járok egyikkel sem. Nekem is szar ez a helyzet, ezért szeretnék dönteni.
2010. jún. 29. 08:00
 7/37 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Valószínűleg nem a "farokmérettel" van a baj B-nél. Én valószínűleg őt választanám. Mi a férjemmel 4 év alatt szoktunk össze az ágyban, azóta viszont mesés a szex. Egy kapcsolatviszont nem csak a szexrl szól, sőt, főleg nem arról, így nemcsak azt kell nézni, sőt főleg nem azt!

Ha az lenne a kérdés, hogy melyikhez menj hozzá, akkor én is azt írnám, hogy egyikhez sem, de nem ezt kérdezted, így próbáljátokki a kapcsolatot, mert minden változhat mindkét fél részéről!

24/L

2010. jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

B

szexen lehet javítani

nem a méret a lényeg.hiába közhely.

2010. jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is azok véleményét osztom akik azt mondják hogy várj egy másikra, ugyanis egy jó tartós kapcsolathoz, mindkét dolog kell. Ha nem jó vele az sex, vagy csak nem tuttok miről beszélgetni akkor annak hamar vége lesz.


20/F

2010. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
49%

Nem kövezlek meg, de az nem szép, hogy kettővel is kavarsz egyszerre.

Figyelj, szerintem nem csak ez a két pasi van a világon, el jön az, aki hozzád illik mindenben, ha meg csak szimplán most dönteni akarsz a kettő közt, hogy mégse kavarj kettővel, csak egy maradjon, mert gondolom nem férjhez akarsz menni, akkor a helyedben A-t választanám !

Nem vagyok ribi, féjnél vagyok, Nekem speciel mindkettő ugyanúgy fontos egy kapcsolatban, hogy megmozgassa az agyam és hogy jó legyen vele a szex, ha pocsék a szex, sz@rni lehet a kapcsolatba !

Válaszd azt A-t , de ezzel nem azt mondom, hogy nekem többet ér a szex mindennél, de feltételezem fiatal vagy még és ha nem leszel szexuálisan kielégítve, akkor megint jön egy másik is a képbe !Most még agyilag meg tud mozgatni más is ! DE ez meg olyan kihasználásnak tűnik , hogy míg nem találsz egy mindenben hozzád passzolót jó a szamár is !

Amúgy a legjobb az lenne, ha hagynád mindkettőt és keresnél egy C-t !!!

2010. jún. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!