Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent beleadok, megpróbálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent beleadok, megpróbálom összetartani, de már semmit sem kapok. Adjam fel (? )

Figyelt kérdés
egy érdekes kapcsolatom van egy lánnyal, nagyon durva dolgok történnek, maradjunk annyiban, és gyakran a lány zűrbe kever, én mindent beleadok, tényleg, őszintén szólva, én tartom ezt az egészet egyben, mint egy agyhalottat a gépek. még ez annyira nem is zavarna, nagyon sokat ér nekem ez a lány, de gyakran már a lány kever zűrbe, akik ellenem vannak, azok oldalára áll. hiába teszek jót, és adok bele mindent, azt mondja, csak rosszat teszek, pedig 1000%, hogy csak jót. próbálok adni, próbálom egybetartani, de mondom, ő nagyon megnehezíti a dolgom, és ha hibázok (kiborulok), akkor mutogat, ohgy látom-látom, nem is szeretem, hanem csak bántom. és ilyenkor legszívesebben nem is tudom, mit csinálnék, hogy fogja már fel, mennyit áldozok, mennyi energiám elmegy, és nem az a baj, hogy nem adja ezt vissza, hanem egyszerűen... csak bántást kapok, vagy semmit. most már komolyan olyan balhék vannak, meg ügyek, amiket még ellenségeim nem okoztak, de ez a lány, ha nem is közvetlenül, de közvetlenül felelős érte. adjam fel? mindent beleadtam, soha nem tettem egy lányért sem ennyit, sem emberért...
2010. jún. 28. 23:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hmmm tudod ezzel ráébresztettél engem is arra h mennyit tesz az én barátom értem...:|...és sajnos sox nem viszonzom,ám a te barátnöddel szemben én is probálok minél jobb lenni hozzá,dehát más a természetem de érte én megváltozok.


Nha bocsi ennyit rollam...


Szerintem egszerüen mond el neki szép szavakkal hogy vegye már észre h mennyi mindent teszel érte és mennyit probálsz tenni,ne legyen ien veled mert ez téged nagyon bánt,mond meg neki h ha igazán szeret akkor ő is visszafogja magát,és megfogja tenni.Probáld meg és hajrá!:)

2010. jún. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!