Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent beleadok, megpróbálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent beleadok, megpróbálom összetartani, de már semmit sem kapok. Adjam fel (? )

Figyelt kérdés
egy érdekes kapcsolatom van egy lánnyal, nagyon durva dolgok történnek, maradjunk annyiban, és gyakran a lány zűrbe kever, én mindent beleadok, tényleg, őszintén szólva, én tartom ezt az egészet egyben, mint egy agyhalottat a gépek. még ez annyira nem is zavarna, nagyon sokat ér nekem ez a lány, de gyakran már a lány kever zűrbe, akik ellenem vannak, azok oldalára áll. hiába teszek jót, és adok bele mindent, azt mondja, csak rosszat teszek, pedig 1000%, hogy csak jót. próbálok adni, próbálom egybetartani, de mondom, ő nagyon megnehezíti a dolgom, és ha hibázok (kiborulok), akkor mutogat, ohgy látom-látom, nem is szeretem, hanem csak bántom. és ilyenkor legszívesebben nem is tudom, mit csinálnék, hogy fogja már fel, mennyit áldozok, mennyi energiám elmegy, és nem az a baj, hogy nem adja ezt vissza, hanem egyszerűen... csak bántást kapok, vagy semmit. most már komolyan olyan balhék vannak, meg ügyek, amiket még ellenségeim nem okoztak, de ez a lány, ha nem is közvetlenül, de közvetlenül felelős érte. adjam fel? mindent beleadtam, soha nem tettem egy lányért sem ennyit, sem emberért...
2010. jún. 28. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem egyértelmű,hogy ott kéne hagyd.nem érdemel meg téged.túl jó vagy hozzá!!
2010. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak: Fogyatékos!

Kérdezőnek: Szerintem is ott kellene hagynod. Hiszen amiket leírtál, abból kiderül, hogy csak kihasznál téged. Lehet azért meri ezt megtenni, mert úgyis mindig megbocsátasz neki, de ha egyszer elfordulnál tőle, hidd el megjönne az esze. Ha szereted ezt a lányt játszd el vele ezt, fordulj el tőle, de ha később felkeres beszéld meg vele ezt a dolgot. Lehet, hogy megbánja és megérdemel majd egy második esélyt. Sok sikert =)

2010. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
MENEKÜLJ. Nekem pont ilyen volt az első. Amilyen marha vagyok még el is vettem... esküvő után kevesebb mint félévvel "meggondolta magát"... ekkora barom nincs még egy mint én...
2010. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hagyd azt a lányt nem kelesz neki nem kell a segítséged a lánynak saját élete van az ő döntései nem erőszakolhatod rá magad.

Hagyd békén így csak mégjobban nehezited az életét.

2010. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Jobb vagy, jobbat érdemelsz. Szeretet, törődést, gyengédséget, odafigyelést. Nem ezt.. :S
2010. jún. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 IQnindzsa ***** válasza:
Csak olyan embernek lehet segiteni aki ELFOGADJA a segitseget. A te eseted ezzel a lannyal nem ilyen. En azt tanacsolom ,hogy hagyd ,hogy a sajat utjat jarja. mindketten jobban jartok. Igy csak magaval fog teged is rantani.
2010. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég elmebeteg dolog ezért idegeskedni mégis mit gondolsz ha nem teszi amit te mondasz jogod van megfolytani mert te olyan királyul megmondod mit csináljon.
2010. jún. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

57%

ne haragudj, de te normális vagy? miket nem hordasz itt össze, már ne haragudj...


többieknek: köszönöm, nagyon kezdem érezni ezt. csak ha én most feladnám, úgy érezném, cserbenhagyom őt, és voltaképp a "bukásom" is lenne ez.

2010. jún. 29. 00:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért jó neked még mindig vele?

A leírtak szerint semmi, legjobb lesz, ha tényleg véget vetsz ennek a dolognak a saját érdekedben.


az egyik voltam az előzőekből.

2010. jún. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ilyen kapcsolata van kb az egyik lany uncsimnak.a csajszi hisztis es kb igy viselkedik noha azert nem akar ennyi rosszat a parjanak.2 eve vannak egyutt es a csajszi minden aprosagon kiakad es elakarja hagyni a parjat de ha a parja elfordul tole akkor bocsanatot ker es minden megy tovabb..kb 1 orat aztan minden kezdodik elolrol.szerintem ez igy is marad mig ossze nem vesznek es talan egy ido mulva kibekulnek es ujra kezdik.

szerintem probald meg otthagyni es ha nem tudsz nelkule elni akkor probald meg vele ujra-de nem hinnem hogy menne.

proba szerencse;)

2010. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!