Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt velem?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve,szerelmes vagyok egy srácba nagyon de ő is érez vmit irántam legalábbis ugy vettem észre Rajta!csak az a baj h vmeik nap csunyán összevesztünk vagyis vmi baja lett amit nem tudtam a mai napig !De ma elmondta!Az a baja h nő nélkül nem bír ki úgy két hetet !mert sexmániás nagyon!:(

Teljesen elvagyok keseredve nem tudom már mi tévő legyek felejteni nem bírom mert túl sok emlék köt össze vele!!!!Nagyon szeretem ezt a fiút és nem így ismertem meg ahogy ma előadta magát!Hitegette hónapok óta h ha rajta múlik minden rendben lesz velünk!Hát ez lett belőle h belebolondított magába :(


L/18


2010. jún. 27. 14:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
velem kb. ugyanez volt, vagyis hasonló. nagyon gyorsan lépj tovább valahogyan, mert most megmondom neked, hogy sajnos ennek jó vége biztosan nem lesz. ha igazán szeretne, eszébe nem jutna ultimátumokat szabni, egy önző dög, neked meg ugye olyan nem kell.
2010. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát ez jó, nem ti vagytok az egyetlenek, ezt már tálalták nekem is, mit lehet tenni???, ha fontos számodra, megér egy komoly beszélgetést, és ha kiáll az állítása mellett akkor bizony jobb továbbállni, mert előbb utóbb megcsal majd, hisz előadódhat hogy több napig nem tudtok együtt lenni, akár egy betegség, vagy nyaralás miatt, és a megcsalás még rosszabb.
2010. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nehéz, de hagyd a fenébe.Ha szeret is, és együtt vagytok majd valameddig nagy esélye van rá, hogy vmikor meg fog csalni téged.pl te nem érsz rá, beteg stb vagy, lényeg nem lesz szex egy ideig (előfordulhat egy kapcsiban) más lány után néz. Remélem segíthettem.
2010. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!