Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt velem?

Figyelt kérdés

nem rég szakítottam a barátommal (egy hete) 11 hónapig voltunk együtt és sajnos távkapcsolat volt :(

amikor együtt voltunk mindig minden szép volt.. de az utóbbi időben interneten keresett más lányokat. és ezt megelégeltem. aztán egy ismert közösségi portálon felvettem az egyik barátnőmmel hogy kiderüljön mennyire görcsösen keress ő új barátnőt! azt mondta neki h nagyon szeret engem de elege van a távolságból. erre most talált magának egy kecskeméti lányt :( (aki most hétvégén elment hozzá) közben ugyan úgy becézgeti ugyan úgy viselkedik vele mint velem. és azt írogatja erre a közösségi portálra hogy mennyire szerelmes belé meg h ő az igazi. nem szeretem már őt... sosem szeretem annyira de borzalmasan dühít h az én önbecsülésemet ennyire a sárba tiporja azzal h azt érezteti annyira felejthető vagyok:(

nem tudok csak úgy túllépni a dolgon. én szakítottam és ő nyert :(((


2011. febr. 12. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg a legjobb bnődet és beszéljétek ki egymás között. Mondj el neki mindent, szerintem attól megkönnyebbülsz..
2011. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

már mindenkivel kibeszéltem ezt :(

de kíváncsi vagyok egy kívülálló mit gondol a helyzetről!

utálom ezt az érzés. ez nem olyan amikor megszakad a szived vkiért.. hanem ez a borzasztó csalodás. és h miért csinálja ezt?

2011. febr. 12. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
egy szimpla kcsg. Nem? Undorító az ilyen. Ne foglalkozz már a dologgal, inkább foglald le magad. Lesz még normálisabb ember is aki szeretni is fog, nem csak kihasználni.
2011. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na, most az a bajod, hogy megszakadt a kapcsolat, vagy csak a hiúságodnak fáj, hogy továbblépett?


Elsőnek ezt tisztázd magadban.

2011. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez a hiuságomnak fáj.. amugy sincs valami nagy önbizalmam :S erre talál egy olyan lányt aki messzebb lakik tőle és még drogos is stb. :(( fáj mert iszonyu sok mindent megtettem érte h ezt érdemeljem :(
2011. febr. 12. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem bántásként mondom, de ha te szakítottál vele, akkor miért lep meg, hogy talált magának mást?? Ez az élet rendje..
2011. febr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen idióta szaralak miatt ne legyen sehol az önbecsülésed, jobb hogy hamar ki derült mennyire nem érdemel meg téged !


Hidd el, a közeledben is találni fogsz 100x, ha nem 1000x rendesebb, aranyosabb, és mindenek elött NORMÁLISABB párt :)


Sok sikert!

2011. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!