Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom ezt tette velem?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy távkapcsiban élünk. 1 hónapja nem láttam. Jó tudom hogy sok most a problémája. Eladta a házát most költözött tegnap. Megbeszéltük hogy pénteken talizunk. Erre több dolog is közbejött mondta a tesója hogy szombaton ér rá segiteni neki átcuccolni még pár holmit az albérletéből ahova költözött. Akkor szólt neki az az ember akinek állandóan ugrik mert befolyásos ember és attól remél majd valami politikai karriert. Szóval szólt neki hogy szombaton délután lenne valami munka. Erre elhalasztotta a talinkat péntek estéről szombat estére mert ugye igy nem tud leutazni pénteken hozzám csak szombat este. Teljesen ki vagyok hogy ezek neki fontosabbak mint én.
2011. okt. 4. 21:59
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
95%
Hát, szerelemből nem lehet kaját venni!
2011. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Panda Péter ***** válasza:
92%
ilyen a 21. század csibém, fontos a karrier, ha nem akartok csöves szerelmesek lenni, akkor ezt el kell fogadni, és reménykedni hogy nem hiába teper.
2011. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
karier nélkül fuccsol a kapcsolatotok..mert akkor nincs rá mód anyagilag a távkapcsra..
2011. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Elarulok egy nagy titkot. Nem csak koruloted forog a vilag...
2011. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Legyünk leszbik!
2011. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
karrierista férgek.... A SZERELEM SZENT!
2011. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Ezt Te nem értheted!!!Ha nem dolgozik akkor miből utazik le hozzád???Szerintem e miatt még ne borulj ki!!!Vagy inkább eltartod???van miből etetned és fizetned a dolgait???
2011. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha tervez veled közös jövőt,ergó majd neked is lesz profitod a karrieréből,akkor ne akadj ki. Tudod egy komoly kapcsolatban segíteni kell egymást,és 1hónap ide vagy oda,ha ő komolyan gondolja veled,akkor hidd el bizonyítani fog majd neked!
2011. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan munka most hogy fizetnek neki érte! Csak valami felszólalás lesz vagy mi a franc. Csak ugrik mindig annak az embernek mert tőle remél majd segitséget a későbbiekben. Megigérte hogy tovább marad de csak 1 nappal később tud jönni emiatt meg a költözés körül is van pár tennivalója még.
2011. okt. 4. 22:11
 10/21 Panda Péter ***** válasza:
egyébként is, egy költözés sem kis munka, én a helyedben inkább annak örülnék, hogy ennyi tennivaló mellett egyáltalán szakít rád időt.
2011. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!