Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom ezt tette velem?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy távkapcsiban élünk. 1 hónapja nem láttam. Jó tudom hogy sok most a problémája. Eladta a házát most költözött tegnap. Megbeszéltük hogy pénteken talizunk. Erre több dolog is közbejött mondta a tesója hogy szombaton ér rá segiteni neki átcuccolni még pár holmit az albérletéből ahova költözött. Akkor szólt neki az az ember akinek állandóan ugrik mert befolyásos ember és attól remél majd valami politikai karriert. Szóval szólt neki hogy szombaton délután lenne valami munka. Erre elhalasztotta a talinkat péntek estéről szombat estére mert ugye igy nem tud leutazni pénteken hozzám csak szombat este. Teljesen ki vagyok hogy ezek neki fontosabbak mint én.
2011. okt. 4. 21:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Eleve mi értelme van az ún. távkapcsolatoknak?

Így jár az a faszi, aki 16 éves kislányokkal kezd kapcsolatot. Ha akkora lenne a szerelem, te is nyugodtan felutazhatnál hozzá néha napján. Ha most azzal jössz, hogy te még tanulsz és nincs pénzed, akkor nem vagy érett egy ilyen kapcsolatra. A költözés pedig hatalmas meló, még ha segítenek is neki. A másik pedig, sajnos ma olyan világban élünk, ahol a befolyásos, de még az olyanokkal is, akik egy kicsit feljebb állnak a képzeletbeli társadalmi létrán, érdemes jóban lenni, mert ki tudja mikor jöhet jól a segítsége. Ha pedig nem ezzel foglalkozna, akkor az lenne a baj, hogy nem törődik a közös jövőtökkel. Ha pedig távkapcsolatban éltek és ritkán látod, akkor honnan tudod, hogy mindig ugrik ennek a fazonnak? Nehogy megszabd már mit csináljon szerencsétlen. Úgy teszel, mintha a világvége lenne, csak mert lemondott egy találkozót, amire ráadásul még oka is volt. Ha nem most, majd találkoztok máskor, vagy költözzetek össze.

2011. okt. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!