Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom ezt tette velem?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy távkapcsiban élünk. 1 hónapja nem láttam. Jó tudom hogy sok most a problémája. Eladta a házát most költözött tegnap. Megbeszéltük hogy pénteken talizunk. Erre több dolog is közbejött mondta a tesója hogy szombaton ér rá segiteni neki átcuccolni még pár holmit az albérletéből ahova költözött. Akkor szólt neki az az ember akinek állandóan ugrik mert befolyásos ember és attól remél majd valami politikai karriert. Szóval szólt neki hogy szombaton délután lenne valami munka. Erre elhalasztotta a talinkat péntek estéről szombat estére mert ugye igy nem tud leutazni pénteken hozzám csak szombat este. Teljesen ki vagyok hogy ezek neki fontosabbak mint én.
2011. okt. 4. 21:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ja persze, de ha nem teperne, utólag úgyis neked járna a lepcsesed, hogy hozzon minnél több zsetont a házba, hiszen ha van gyerek nagyobbak a költségek stb stb....várd ki a végét, ne légy naiv...az élet nem romantikus film.
2011. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
már átköltözött csak még nagy a rumli és pár cuccot át akar vinni a nagyijához.
2011. okt. 4. 22:15
 13/21 anonim válasza:
100%
Segíts neki költözni,addig is együtt vagytok!
2011. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
DE NEM ÉRTITEK HOGY EZÉRT MOST NEM FIZETNEK NEKI! CSAK UGRIK ANNAK AZ EMBERNEK ÁLLANDÓAN.
2011. okt. 4. 22:16
 15/21 A kérdező kommentje:
Távkapcsiban vagyunk nem tudok neki segiteni. Ő fog jönni szombaton.
2011. okt. 4. 22:17
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

figyelj!Ha lehetőséget lát abban,hogy megy ugrik,és később ebből hasznot húz akkor ezzel mi a bajod???Most egynap késésért miért hisztizel ennyit???Miért nem mész át hozzá Te???Nem muszály mindig neki mennie hozzád!!!

Borzasztó vagy! :)

Remélem ez a legnagyobb problémád!!!

Nem inkább attól félsz hogy hűtlen hozzád???

2011. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Panda Péter ***** válasza:
100%
heh, látom az fel sem merül benned, hogy te utazz hozá, neadjisten még segíts is neki dolgozni a ház körül. mégis mi lesz veled, ha ez a szerencsétlen elvesz? mindent ő fog csinálni, te meg csak úszkálsz naphosszat az álomvilágban?
2011. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 napietus ***** válasza:

ezen vagy kiborulva? fontos emberekkel igenis jóban kell lenni. nem az eszedért szerethet, ha ennyit nem látsz be...tudod szívességért előbb-utóbb viszontszívesség jár ebben a világban, amiben mindannyian élünk. az majd jól fog jönni gondolom...ne legyél ostoba hisztisp*csa...


29/N

2011. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Én együtt érzek veled kérdező!

Nemrég ért véget egy amúgy nagyon szép kapcsolatom e miatt, mert egyszer nagyon kiborultam egy ilyen tali elhalasztás miatt...

25/f

2011. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
istenem... tudod hol a hiba az egészben? ott hogy távkapcsolat. mi ennek az oka? miért nem együtt költöztetek valahova, közösen? vagy ez megoldhatatlan? a távkapcsolatnak, -ha csak nem munka miatt van, ideiglenesen- NINCS értelme. mikor fogják már megtanulni ezt az emberek? aztán lehet sírni, hogy minden sz.ar.
2011. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!