Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt velem?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve,szerelmes vagyok egy srácba nagyon de ő is érez vmit irántam legalábbis ugy vettem észre Rajta!csak az a baj h vmeik nap csunyán összevesztünk vagyis vmi baja lett amit nem tudtam a mai napig !De ma elmondta!Az a baja h nő nélkül nem bír ki úgy két hetet !mert sexmániás nagyon!:(

Teljesen elvagyok keseredve nem tudom már mi tévő legyek felejteni nem bírom mert túl sok emlék köt össze vele!!!!Nagyon szeretem ezt a fiút és nem így ismertem meg ahogy ma előadta magát!Hitegette hónapok óta h ha rajta múlik minden rendben lesz velünk!Hát ez lett belőle h belebolondított magába :(


L/18


2010. jún. 27. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem áll készen egy komoly kapcsolatra. Tudom, hogy nehéz, de tovább kéne lépned.
2010. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj h az elején azt mondta h nem lessz többet szerelmes mert csalódott !:(
2010. jún. 27. 14:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
kibasszott veled
2010. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
próbáld ki vele!
2010. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de ez nem igaz miért ilyen rossz akaró mindenki azért van ez az oldal h segítséget kérjen az ember nem azért h szekálják!annyira nem szeretem az ilyet:(látszik milyen világban élünk:(
2010. jún. 27. 15:42
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem csak arra hajtott hogy sexeljetek..magába bolondít aztán közli hogy csak 2 hétig birja..mint egy kisseb ultimátum hogy vagy két héten belül lefekszel vele vagy otthagy..lehet hogy most teljesen félreértem és más áll a háttérben, de ez is elég valószínű..

közöld vele hogy te még X ideig nem akarsz sexszet ( X >2hét), ha otthagy emiatt legjobb ha elfelejted, ha tud várni akkor nincs vele gond...csak nehogy megcsaljon -.-"

2010. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

húúúú bassz.ameg!!!!

nálunk pont ez volt...aztán én valami miatt lelkileg padlóra kerültem, s elbizonytalanodtam még vele kapcsolatban is, amit el is mondtam neki, mert hát ugye 1 éve együtt vagyunk, és állítólag mindent meg tudunk beszélni....nagy pofára esés ért.... a drága életem értelme kijelentette, hogy neki bizony szükségéletei vannak, nem tudnánk találkozni 2 hétig (pont mint nálatok), s neki bizony a szex nem maradhat el olyan "hosszú" ideig...

na most akkor kérdem mi van?...1 évet együtt voltam egy olyan emberrel, akinek a szexuális igényei fontosabbak egy olyan lánynál, aki tényleg szereti, és mindent megad neki....dobtam...ne se törődj, egy nap alatt kiheverte...hát én még most is fogom a fejem, hogy pont ilyen fiút kellett kifognom....fel a fejjel, s dobjad....előbb utóbb kiderül, hogy csak a szexre kellesz neki, s jobb előbb mint utóbb túllenni egy ilyen gerinctelen pö.csön....

2010. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
36%
Pallagi Bence nem szeret téged
2010. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
bocsi de az ki?
2010. jún. 29. 10:24
 10/13 anonim ***** válasza:
így akart minél előbb lefektetni! vagy rájött h mégsem jó veled és így akart lerázni!
2010. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!