Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Ti örülnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés
jövöhét pénteken lesz barátom 17.-ik szülinapja, és gondoltam hogy veszek nki egy cédulát (amilyen a katonáknak is van) és vele graviroztatnám hogy "szeretlek 2009.11.18" és mellé adnék neki egy képet...vagyis vennék egy képkeretet és nyomtatnék ki sok kicsi közös képet és bele ragasztgatnám a képkeretbe és azt mellé odaadnám neki. ti mit gondoltok? örülnétek egy ilyen ajndéknak vagy inkább mást adjak neki? légyszives nirmális válaszoka. elöre is köszönöm
2010. jún. 26. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy 2 terás hdd-t. Én nagyon örülnék ha azt kapnám.
2010. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy haverom csinálta egy csajnak, de szerintem annyira nem rossz. Szóval az a lényeg, hogy fogod a kedvenc zenéjét, és alápakolsz egy csomó képet magatokról, ebből meg csinálsz egy videót.
2010. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
pff előző... ez mennyire sz.r!! nem hiszem el, hogy valakinek ez bejött...
2010. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

jó ötlet volt az a videós. A dögcédula nekem tetszik csak a szeretleket hagyd ki belőle. Akkor már inkább a születése dátumát gravíroztasd bele. A fiúk nincsenek oda az ennyire személyes dolgokért általában. Sőt én lányként se hordanék semmit amin az van h szeretlek, még akkor sem a pasimtól kapnám. Nem kell azzal villogni.

Amúgy meg van olyan ajándék aminek minden pasi örül és még pénz se kell hozzá:) Remélem leesett:)

2010. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
kösziii az ötleteket ;) és kedves utolsó ;) jajáám leesett...:)
2010. jún. 27. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!