Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Ti örülnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés
jövöhét pénteken lesz barátom 17.-ik szülinapja, és gondoltam hogy veszek nki egy cédulát (amilyen a katonáknak is van) és vele graviroztatnám hogy "szeretlek 2009.11.18" és mellé adnék neki egy képet...vagyis vennék egy képkeretet és nyomtatnék ki sok kicsi közös képet és bele ragasztgatnám a képkeretbe és azt mellé odaadnám neki. ti mit gondoltok? örülnétek egy ilyen ajndéknak vagy inkább mást adjak neki? légyszives nirmális válaszoka. elöre is köszönöm
2010. jún. 26. 20:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
ez olyan k*rvas szerintem.nem jo otlet en nem orulnek.van telefonon es gepen is kep.
2010. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
először is te mennyi idős vagy másodszor mióta vagytok együtt. ha friss a kapcsolat akkor nem nagyon ajánlom mert kb. elszaladnék egy ilyentől. a csajoknak mániája a pasik agyára menni ilyen kis szirszarságokkal. szerintem elég simán a dögcédula azt csókolom
2010. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én bárminek örülnék amit a barátnőmtől kapok, főleg h gondolt rám és azért adja mert szeret!
2010. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos,hogy szívesen hordaná azt a cédulát,ha az lenne benne,hogy "szeretlek..."-a fiúk nem szeretik az ilyet annyira.

A képnek biztos örülne!:D

2010. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 thegodswhip ***** válasza:
Hát én ezt a dögcédulát 100, hogy nem hordanám, max ha átmegyek hozzá, az ajtó előtt felveszem :D
2010. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
csak akkor vegyél neki dögcédulát, ha katona. civilnek mi a f.sznak? csak a militarista köcsögök hordanak olyat a katonákon kívül.
2010. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

én 15 ő 17. és több mind 7 hónapja vagyunk eggyüt...

látom hogy a nagy részének nem tetszene, de akkor mondanátok vmi jó ötletet??:) köszi

2010. jún. 26. 20:29
 8/15 anonim ***** válasza:
Én örültem volna, ha valaha is kapok vmi személyes dolgot! Valamit, amivel nem a pénzt fejezi ki, hanem az érzelmet... de én erre hiába vártam:(
2010. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ő isnilyen...kérdeztem már tőle hog mit szeretne és azt mondta hogy nki nem kell semmi,elég ha szeretem de mondtam neki hogy mindenképp akarok neki vmit adni és azt mondta hogy elég neki egy 10 ft-s cukor is mert látja hogy gondoltam rááá:) olyan aranyos
2010. jún. 26. 20:33
 10/15 anonim válasza:
azse rosszötlet hogyha veszel egy kisebb plüssállatot, és befujod a parfümöddel. az olyasmi érzést keltene a srácban, hogy mindig vele vagy és gondolsz rá 17/F
2010. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!