Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hihetek neki?

Figyelt kérdés
Nemrégóta járok a barátommal.Most elmegy egy többnapos buliba ottalvós ilyesmi.nagyonsok lány lesz ráadásul volt bnője is ottlesz.félek hogy megfog csalni.kell tartanom tőle?
2010. jún. 26. 12:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:07


Ezt a kommentet olvasd el mégegyszer. És mégegyszer. Ok. Először miért nem tűnt fel, hogy ez irónia? Vagy legalább mostanra leesett már végre hogy az író csak hülyített, s az ellentettjét gondolja annak amit ír?


Most jön a válaszom: Remélem a srác el fog hagyni téged ha nem változol meg, mert TÖBBET ÉRDEMEL NÁLAD! Legalábbis a mostani énednél biztosan. Ő egy olyan lányt érdemel, aki viszont szereti, legalább annyira, hogy megbízzon benne! Aki hisz neki, ha az igazat mondja: Azaz nem fog megcsalni!

2010. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Na nem kell ennyire durvának lenni, előző válaszoló!

Félti a szerelmét, ez minden! És már ne is haragudj, de a mostani hapsikban abszolút nem lehet megbízni! Elég tapasztalt vagyok , volt már sok és mindenféle kapcsolatom!

Engem is szerettek, de megcsalt az ex-el a buliba! A "régi szép idők" emlékére, mondta!

A másik! Mért nem hívott téged is! A volt nő ott lesz, te meg nem? Hogy van ez! Egy pár vagytok , nem?

2010. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

így van kedves utolsó! Nálunk úgy van 17/L 18/F

hogy ha a barátnőm megy osztbuliba vagy bármilyen buliba családi találkozóra akkor meghív én is ugyan úgy az már egy dolog ha nemet mond. sőt a barátnőmnél az is szokott lenni hogy ha esetleg nem szólna nekem akkor vagy az oszt társai vagy a rokonságából valaki ha épp oda megy megkérdezi hogy engem miért nem hívott meg.És mindíg mit mondanak a barátnőmnek, mert családtag vagyok,pedíg még nem vagyunk házasok.A bulinál meg azt szokták neki mondani hogy vagy meghívnak engem is vagy ha a b.nőm nem hív el magával akkor azt mondják neki h a barátod nem hívod meg?. De általában el szokott hívni azzal az érvvel hogy nélküled nem megyek,mert szeretném ha ott lennél velem és jót buliznánk stb.

2010. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
tényleg,te miért nem mehetsz?
2010. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azért egy kapcsolatban az is fontos,hogy a két fél,néha külön-külön is csináljon programot.Hiszen,nem csak az az ember létezik.Ha én megyek a barátnőimmel buliba,miért jöjjön a pasim,ha mi csak csajok megyünk.És fordítva is,nyugodtan mehet a barátom nélkülem is buliba.És ha van lány a társaságban?!Engem nem zavar,ha engem szeret,akkor részegen is engem fog.Ha nem,akkor meg így jártam!XD
2010. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Azért nem mehetek mert ezt a bulit a volt bnője csinálja.a barátai persze mehetnek mivel ismerik a csajt.Szeretem bízok benne csak ez azért 3 nap és elég sok lány lesz egyszobában alszanak kicsit azért félek nehogy....

Jobbat érdemel nálam? nemhiszem mindent engedek neki egy szavam sincs, olyan sosincs hogy nem mehet el.

2010. jún. 27. 11:41
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem! Te érdemelsz jobbat nála! Okés , hogy legyenek külön programok, ez rendben. De több napos buli az ex csajjal? Na neeeeeeeeeee!!!
2010. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!