Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hihetek a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hihetek a páromnak?

Figyelt kérdés
8honapja vagyunk eggyutt!Nagyon szeretem ot,o a mindenem!Igaz masok vagyunk,de 8honap alatt megszerettuk egymas szokasait!!Például:parom rockot szereti nagyon eddig utaltam,de mostmar szivesen elhalgatom,vagy forditva!Nemveszekszunk,igaz itt ott van vita,de nem veszes!Volt egy kis problemank 3honapja,nemtudta mit akar,de nem akarta,h vege legyen,hatha lesz jobb is!Nemis mondta,irta meg azt sem,h szeretlek!Szenvedtem mint egy kutya,de kitartottam,mert imadom ot!Olyan egy-ket hete ujra hallom es irja is!Kerdeztem tole,h komolyan gondolja-e,erre az volt a valasza,h igen!Lehet a harom honap tehet rola,h ennyire felek,de igen felek!:(Igaz borzaszto boldogga tett,de igazat mondott??A szerelem visszajohet?Irtam regen errol ide,es sok olyan valaszat is kaptam,h ez mar nem er semmit!Velemenyetek?Valaszokat elore is koszonom!!
2011. jún. 29. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne félj az elválástól. Ugyanis olyan, mint a szél, a kis tüzeket eloltja, a nagyokat fellobbantja.


Szerintem az Ő irántad érzett tüzét "fellobbantotta" és jobban megszeretett! Ha őszintén szeretitek egymást hihetsz neki!

De, ha kételkedsz valamiben mindenképp beszéljétek meg! :)

2011. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszodat,nagyon esett!:))Mar kerdeztem tole,h sajnalatbol mondja-e,h szeret,de az volt a valasza,h nem es,h komolyan gondolja!:)Most azert elgondolkoztattal!Mivel en anno szakitani akartam,mert igy nem akartam vele lenni,de annyira szeretem,h belementem ebbe!Es lehet igazad van,sot!!Megegyszer koszi!:)
2011. jún. 29. 20:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat!!Nagyon jol esett!!:))
2011. jún. 29. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen.. Ha így éltek, hogy pl. te utálod a rockot, de a kedvéért képes vagy meghallgatni akkor szerintem összeilletek! :) Nagyon sokáig!


Az első. :) *

2011. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!